folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kediye Elektrik İle İşkence Yöntemi

Kediye Elektrik İle İşkence Yöntemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ksecgen3
    ksecgen3's avatar
    Erkek
    Valira bunu yazdı:

boş,milletin ilgisini çekmek için yapıldığını düşündüğüm bi iş.

ya a.q. ne kadar çok boş adam var şu sitede espriden anlamayan hiçbişeyden zevk almayan otlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ksecgen3
    ksecgen3's avatar
    Erkek
    alpin bunu yazdı:

Abü hade mikrodalga bi nebzede şehir elektriği veirlirmi kediye bide elektrik ustası ile yapıyor:Dne diyim yani bu arada sanmıyorum bu arkadaşın dikkat çekmeye çalıştıını zaten belli

ya adam zaten admin psikolojiside bozuk ne diye ilgi çekmeye çalışsınki
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ksecgen3
    ksecgen3's avatar
    Erkek
    MitNickKevin bunu yazdı:

descartes bunu yazdı:

Çocuk seni yakalamıyım bu kadar diyorum.....

:))))

valla herkes öyle diyo ama şimdiye kadar birinin gelipte beni yakaladığını görmedim, biri mit'im der seni arıyorum der, biri mafyayım der seni arıyorum der, biri normal bir vatandaşım forumdaki mesajlarına gıcık oldum der seni arıyorum der ne iştir anlamadım...

a.k ne kadar meraklısınız beni bulmaya...

hadi mitler tamam yerimi yurdumu buldu ama artık barıştım onlarla aramızda sorun kalmadı, hatta bi ara görüşmeye bile gidecem :)

mafyayız diyen GLM (gerçek lamerler topluluğu) bi adımı soyadımı bulmuş senin herşeyi bulduk diye geçiniyorlar :)

sende ara bakalım ne olacak...

ya salak diye bilirsin ama bunlar gerçek mi be?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BarettamazZ
    BarettamazZ's avatar
    Erkek
    gerçek olmasa adam yazarmı dayii :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnarchisT
    AnarchisT's avatar
    Erkek

SUPPER OLUR LEN MANYAQ BİSE AMA BEN GENELDE SUYA ATMAYI YDA ATESİN İCİNE SALLAMA TERCİH EDİYOM GENDE BU DAH GUSEL İİİ FİKİR SAOL..

BY AnarchisT

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

bu konu aslında aramızdaki denyolarıda ortaya çıkardı.

adamlar hala "aman ne kadar ayıp", "allahdan utanın korkun falan", hatta va hatta "yaparken görmiyim döverim" gibi laflar ediyo :) kimseyi zorla üye etmiyoruz içeriği beyenmediyseniz; lojistik bilgi teşkilatlı, üst-ast cartcurtlu, güvenlik kalkanlı, benekli donlu hack sitelerinde "selamın aleyküm" şeklinde başlayan mesajlarınızla hayvanları koruma şeyleri ile din istismarcılığı ve hack arasında ilişki kurmaya kasın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LiLaH
    LiLaH's avatar
    Erkek

HAYVANLARA iSKENCE EDENLERE HAZIRLANMIS BIR ISKENCE RECETESI

malzemeler

hayvanlara iskence yapan sahislar

tabanca, kesici alet, tuz, limon, veya kolanya

su kediLeri veya baska hayvanLari iskence yapanlara yapmak istedigim iskence simdi

sahisi iyice bagliyoruz  sonra bir yerini kesioruz veya kriyoruz sonra kestigimiz yeri tuz limon veya kolanya ile tedavi ediyoruz hergun eger yasar sa tabii veya yarim saate bir  vucudunun bir yerini kesioruz  mesela parmaklardan baslayabiliriz bunu boyle devam ettirebiliriz ama sahsi hemen oldurmemeyi dikkat etmek lazim.

ve simdi silah ile yapilabilecekler

sahsin diz kapaklarindan bir kursun sonra kol bacak devam edebilirsiniz

veya baska bir yontem

simdi sahsi oyle bir bagliyoruz ki hic haraket edemiyyecegi sekildi sonra basinin ustunden su damlatiyoruz bunu her gun  gunlerce,omru yeterse haftalarca devam ettiriyoruz simdi o su damlalari sahis haraket edemediginden gun gectikce o su damlari sanki kilar agirliginca damliyormus gibi gelecek

eger onu da begenmesseniz bir cin iskencesi

simdi dotunden bir koku olan bir sey yerlestirilior o gun gectikce vucudunda buyu yecektir en sonunda da bir yeri delip cikacaktir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LiLaH
    LiLaH's avatar
    Erkek

ha birde belki izlemissinizdir su hayvanlarin derisini diri diri yuzuyorlar ya iste onu da yapmak isterdim o sahislarda

ayaklariini satir ile vucudundan ayirmak ve boyle devam etmek sonra tuz dolu bir havuza atmak 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LiLaH
    LiLaH's avatar
    Erkek

snmez bunu yazdý:

ULAN SÝZ NESÝNÝZ LAN HEE. GELÝN LAN BENDE DENEYÝN O YÖNTEMLERÝ OLM VARYA BÝRÝNÝZÝ O HAYVANLARA ÝÞKENCE YAPARKEN GÖRÝÝM ÖLESÝYE DÖVERÝM ULAN UTANDIM SÝZÝN GÝBÝ ÝNSANLARIN OLMASINDAN SADÝST KÖPEKLER ALLAHINIZDAN BULUN BEE..HÝÇ BÝÞEY UMRUMDA DEÐÝL TAMAMMI BU YAZDIKLARIM MESAJLARDAN SÝTEDEN ATILMIÞIM VEYA ATILMAMIÞIM. DEMEKKÝ BU KONULARA ÝZÝN VERÝYOSA TAHRÝBAT YÖNETÝCÝLERÝ MODLAR SÝZDE BUNLARA DESTEK OLUYOSUNUZ DEMEKTÝR. BEN BUNU BÖYLE ALGILIYORUM BU TÜR ÝNSANLIÐA BÝLE YAKIÞMAYACAK ÝÐRENÇLÝKTE OLNA ÞEYLERÝ YAYINLIYOSUNUZ. UTANIN BEE. GÖZÜMDE HÝÇBÝ DEÐERÝNÝZ KALMADI. YAZIKLAR OLSUN. ÝNSAN GÖRÜNÜÞLÜ CANÝLER. BÝ HAYVAN KADAR GÖZÜMDE DEÐEREÝNÝZ KALMADI. BU MESAJLARI YAZANLARA SÖYLÜYORUM VE SÝZ SÝTE YÖNETÝCÝLERÝ DERHAL BU MESAJLARI KALDIRMAYA DAVET EDÝYORUM.

vaLLa hakLisin o yazdiklarini hepsini kendilerinde deniceksin aslinda varya bunlar oyle bol gotten atan cinslerden yani ekranin arkasinda artistlenen cinslerden nerde onlarda oyle yurek   yazdiklarinda sana katiliiyorum YAZIK HEMDE COK YAZIK

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya bu Vukuatlar-Anarsi acildi hala akilli adamlar buraya bakiyo... NE ISIN VAR SENIN MANYAKLARIN TOPIGINDE ANLAMIYOM KI? Begenmeyene ir2 nun da dedigi gibi fetva kurulu yokustur... Selametle ( Gul de yok a.q. sitede )
Toplam Hit: 9008 Toplam Mesaj: 65