folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Kendi Özel VPN Ağınızı 10 Dakikada Kurun!

Kendi Özel VPN Ağınızı 10 Dakikada Kurun!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

güvenilir mi hoca buna

güven :)

api yi verdikten sonra adamlar senin makinayı zombi gibib kullanmasın yada başka bir iş için sıkıntı olurmu o yüzden dedim 

beyler digitalocean hesabı olanlara uyarı eski makinayı kullanmıyor sıfırdan makina açıyor bunun için ve hesabınızda kredi varsa yiyor 

gitti kredim boşu boşuna bende mevcut makineyi kullanacak zannettim  ulan danielll

SeRDaR tarafından 22/Mar/14 16:09 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

güvenilir mi hoca buna

api yi verdikten sonra adamlar senin makinayı zombi gibib kullanmasın yada başka bir iş için sıkıntı olurmu o yüzden dedim 

beyler digitalocean hesabı olanlara uyarı eski makinayı kullanmıyor sıfırdan makina açıyor bunun için ve hesabınızda kredi varsa yiyor 

gitti kredim boşu boşuna bende mevcut makineyi kullanacak zannettim  ulan danielll

abi o zaman normal olarak ücretli vpn'de kullanma. sonuçta onlarda zombi yapabilirler seni. 

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

güvenilir mi hoca buna

abi o zaman normal olarak ücretli vpn'de kullanma. sonuçta onlarda zombi yapabilirler seni. 

bu makinanla senin arana aracı koyuyuor ikisi farklı 

o mantıkla düşünürsen tabi öyle 

aracı koymadan direk kendin yapman en antıklısıdır tabi ama buda bir yöntem tabi 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Tinfoilsecurity güvenilir bir firmadır. Ben bi ara kurup denedim ama ekstradan ubuntu makina oluşturup onu kullanmasından dolayı (ben debian kullanıyorum) sildim. Boş zamanımda yaptığı ayarları alıp kendi debian makinama adapte edicem yoksa openvpn kurulumu biraz kasıyor debian da.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 3111 Toplam Mesaj: 15