folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kepçe Kulak Operasyonu Sizce Nasıl Olur?

Kepçe Kulak Operasyonu Sizce Nasıl Olur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

geçmiş olsun diyeyimde

operasyonn deyince polis oprerasyonu anladımda ne oluyoruz diye girdim konuya :)

uyusam iyi olacak

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

kıkırdaklar törpülenmeden sadece iple germe operasyonu var yarım saat bile sürmeyen, yüzde 90 oranında memnuniyetten bahsediyorlar ama genede senin tercihin, 

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Fikirleriniz için sağolun arkadaşlar.

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Bundan yillar once cerrahpasa da ayni operasyonu bende yaptirmak istedim. Bilinenin aksine kulagin uclarini kesmiyolar yada torpulemiyolar, kulak kökü dedigimiz kismi kesip kulagi kafatasina dogru yaklastirdiktan sonra iceriden dikis atiyolar. Doktorumun bana dedigind gore dikis omur boyunca gozukur ve kndini belli eder. Ayrica kulaga cekme yada baski gibi bir durumda dikisler kopa bilir. Bu laflari duyduktan sonra aynaya birdaha baktim, aslinda kulagim gayet sahaneymis sadece ben takinti haline getirmisim :))

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Hani biri kepçe diğeri normal açıda olsa ve bi aynası kapanmış araba gibi dursan ol derim de ikisi de aynı duruyorsa gerek yok. Haa karşıya 70  dereceden daha b fazla açıyla duruyorsa ve seni çok huzursuz ediyorsa ol. İple gerdirerek yarım saatte hallediyorlar.

Toplam Hit: 1685 Toplam Mesaj: 16