folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kerkükte Patlayan Bomba | Ben Kürdüm Ama Pkklı Değilim

Kerkükte Patlayan Bomba | Ben Kürdüm Ama Pkklı Değilim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    -----------------------------

hocalar bu ülkenin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'tür!

kendisi gelmiş geçmiş en büyük Türkçüdür, ve her fırsatında Türk ırkının diğer ırklardan olan üstünlüğünü dile getirmiştir.

Ayrıca "Ne mutlu Türk'üm diyene" demiştir, ne mutlu Türkiyeliyim diyene değil!..

Türk olmayıp da eziklik duyanlara da acımış vatandaş olan herkes Türk tür demiştir,

-----------------------------

Senin o laflardan anladığın buysa kusura bakma da sen anlama/algılama özürlüsün...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

Adam kafasından geçenleri gördüklerini ne güzel bi uslupla açıklamış kimi samimi bulmuyorum kimi benim derdim değil kanmasınlar demiş yok onurlusu şereflisi kanmazmış kafanız basmıyo mu hiç bilmediklerinizi size nasıl anlatırsalar doğrusu odur namus şeref o olur hala yok kanmasın diye bişey söyleyebiliyosunuz yazık ya
    Atatürkle ilgili iftiralar sadece doğu bölgelerinde olmuyor zamanında atılan fitne fesatla yayılmış bunca zamanla ayrıca şunu da belirteyim bu gibi dağa çıkıp pkk vs gibi örgütlere katılma gibi olayların karadeniz bölgesinde olmamasının sebebi doğudakinin aksine milliyetçilik duygusunun aşılanmasıdır normalde hiç bişeyi önemsemeyip hayatı sallamayan anasını babasını sallamayıp vatan bayrak diyince apayrı bi ruh haline bürünen arkadaşlarım var halbuki çok azının bilincindeler şunları yazarken önyargılara maruz kalırmıyım diye düşündüm de sonra onu yapacak adamın fuzuli olduğuna kanaat getirip endişeden vazgeçtim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek
    adamın - mikrop - dedikleri keşke doğru olsa ama inanamadım bende, ayrıca böyle kürtler varsa da milyonda birdir. kürtün zararlı olması için illaki pkklı olmasıda gerekmiyor. "türkleri seven" kürtler genelde kapkaççı, mafyacı, torbacı, değnekçi fln oluyorlar. mikrop için üzgünüm ama varsın kurunun yanında yaşta yansın bu sefer.

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 10302 Toplam Mesaj: 94