folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kesin Ve Etkili Zayıflamanın Yolunu Buldum.

Kesin Ve Etkili Zayıflamanın Yolunu Buldum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    spor haricinde diğer kilo verme yöntemlerinin hiç biri işe yaramaz. kilo verebilmek için vücuttaki yağın atılması gerekir yağ da vücuttan ancak kalori yakılarak atılır. kalori de vücut haraketlerine yani spora bağlıdır.

Peki diğer yöntemler işe yaramıyormu?

Evet yarıyor. ama diğer yöntemler vücuttan yağı atarak değil de suyu atarak zayıflatıyor. bu da ciddi sağlık sorunlarını tetikliyor. zaten ilacın yan etkileri de oldukça fazla.

Adsense Gelirli Siteler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

MinervaL bunu yazdı:
    -----------------------------

Millet geri zekalı dimi diyetisyene para döküyo kimse bilmiyor mu bu lida nedir ?

kullan hocam diyetisyene vereceğin paraylada kendine bi mezar al :d 

-----------------------------

Hoca diyetisyene gittiğimde boğazına hakim olamıyorsan reductil yazacağım demişti, Reductil beyin üzerinde etkili bir ilaç çok daha riskli. Aç kalarak kilo veremezsin iddiası kesinlikle yalan! Aldığın kalori yaktığın kaloriden azsa kilo verirsin, sporla da verirsin ama önce boğazını tutacaksın.

Boğazımı tutamadığım için ilaç kullanıyorum, iştahı kesip metabolizmayı hızlandırıyor, aerobik sistemi harekete geçiriyor rahat kilo veriyorum. Hoca ölüm orucuna yatmıyorum, yediklerimin miktarını azalttım iki öğün çok az yiyorum yağ şeker karbonhidrat yemiyorum, öğle ve akşam yemeğini birleştirdim. Bol su içiyorum vitamin mineral de kullanıyorum. 

Öldürücü zayıflama ilaçlarını da bilirim EKC karışımı (efedrin(20mg) kafein(50mg) clenbuterol) kullanarak sporla bir ayda 18 kilo verilebiliyor, DNP(Dinitrophenol) kullanarak bir ayda 25 kilo verilebiliyor. Benim kullandığım ilaç bunların yanında bonibon sayılır.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 8548 Toplam Mesaj: 43