Keylogger

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

S.a

beyer ben internetten ardamax keylogger ın son sürümünü indirdim seri numarasını falan girdim baya düzgün çalışıyo ideal bi keyloggerın yapabileceği herşeyi yapabiliyo ondan sora bunu gözükmesin diye heryerini gizledim (iyi halt ettim) sadece Ctrl+Shift+Alt+H yapınca şifre yazama yeri çıkıyodu öle bulabiliyodun başka bi kısayolu falan yoktu haa bide şifre koydum tabi bununlan da kalmayıp Windows açılınca otomatik açılsın seçeneğini işaretledim az once verdiğim tuş kombinasyonu çalışıyodu baya denedim ama pc ye reset atınca baktım ki msn de annem oturum açmış gösteriyo hemen çaktım olayı (çok zekiyim yaa) neyse ctrl+shif.......... yaptım olmadı aradım taradım ibne keyloggerı bulamadım hiç bi yerde yok şerefsiz ben ne yapacam şimdi ne dersiniz beni format mı temizler?? 

g2k[et]tahribat[dat]com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

bilgisayarda çalışan programları gösteren programlar var. bu sitede yayınlanmıştı bi ara. ismi procexp. programların nereden çalıştığını gösteriyor, ister silebiliyorsun ister durdurabiliyorsun.

sitede biraz araştır bulursun.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

saol kardeş bi bakalım ya olmazsa format mı atçam hay a.q ya

edir: ii de ben bunu nası aratayım procexp yazdım yok ben böle bi konu açsam ne yazarım falan yok bulamadım haa adı procx miş arkadaş P yi uydurmuş neyse saol olcak herhalde

g2k[et]tahribat[dat]com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    ya bu program hiç bi yerde yok başka bi yolu yok mu bu işin bi bakıverin ya

g2k[et]tahribat[dat]com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferdix
    ferdix's avatar
    Erkek
    wala ben denedim.virus programları bulmuyoır kasper sky 6 full update yükledim açılışta restart ediyo ama msconfig de hk die gözüküyodu ben gizlememiştim.Olmadı sistem igeri yüklemeyi dnee güvenli kipte.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

hocam ben bi kere bişey uydurmadım!!!

özellikle upload ettim. işine yarayacaktır.

http://rapidshare.com/files/46006902/procexp.exe

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    :D haji yanlış anlamışsın ben öle demek istemedim geçmiş zaman unutmuş olabilirsin o mana da söledim :D ulan amma alıngansınız bee program için saol ben programı indirdim ama bu keylogger sistem altına mı çalışır explorer.exe altında mı çalışır

g2k[et]tahribat[dat]com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    saol hoca buldum ibneyi program güsel çalışıyo ibne bide belli olmasın diye microsoft corporation yazmış

g2k[et]tahribat[dat]com
Toplam Hit: 2408 Toplam Mesaj: 8