Keylogger Destek İsteği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

antilere yakalanmayan, bir keylogger yaptırmak istiyorum. bu işi profesyonel olarak yapan şirketler varmı? hangileri? jpg olarak karşı tarafa gönderebilir miyim? bilgisayarındaki bazı verileri silebilir miyim? lütfen bilgilendir misiniz hocalarım?  

ps: bu verileri silmenin fayda sağlamayacağını eleman isterse aynı verileri geri getirebileceğini biliyorum.

bilgisayar tamiri için bi süre çıkıyorum. dönünce bakacağım. cevap veren arkadaşlara tşk.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sirket hic duymadım, olacagını da sanmıyorum pek :)

bu islerle özel ilgilenen coder'lara sorabilirsin. .jpg olarak gönderemezsin, daha dogrusu msn üzerinde jpg olarak görünür ama klasöre gidip acmaya kalktıgında biraz salak degilse uygulama uzantısı oldugunu görebilir.

keylogger'la dogal olarak cogu seyi yapabilirsin, sil böl parcala vs.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

hocam şirket dediğim bi internet sitesi vardı baya ünlü. o hangi siteydi bi türlü hatırlayamadım. keylogger üzerine bi siteydi. o lazım bana :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

prorat ı diyosan. ı ıh

since 2005 // tbt
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

türkçe siteydi zannediyorum hocam. 100 dolara felan 2 ay garanti veriyolardı ama hatırlayamadım :) şimdi burdan bi arkadaş söyleyebilirim ama anlaşamayabilirsiniz. direk orayı söyleyim ben arkadaşa.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kartalkethuda bunu yazdı:
    -----------------------------

türkçe siteydi zannediyorum hocam. 100 dolara felan 2 ay garanti veriyolardı ama hatırlayamadım :) şimdi burdan bi arkadaş söyleyebilirim ama anlaşamayabilirsiniz. direk orayı söyleyim ben arkadaşa.

turkojan.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek

wardom ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:

turkojan.

tmm hocam buydu. ama sitesi açılmıyor nedense. teşekkürler. başka biyer tavsiye eden varsa memnuniyet duyarım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek
    rat olarak. http://website.cybergate-rat.org/mainpage/

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l33ts
    l33ts's avatar
    Erkek

antilere yakalanmayan, bir keylogger yaptırmak istiyorum. bu işi profesyonel olarak yapan şirketler varmı? hangileri? jpg olarak karşı tarafa gönderebilir miyim? bilgisayarındaki bazı verileri silebilir miyim? lütfen bilgilendir misiniz hocalarım?  

ps: bu verileri silmenin fayda sağlamayacağını eleman isterse aynı verileri geri getirebileceğini biliyorum.

bilgisayar tamiri için bi süre çıkıyorum. dönünce bakacağım. cevap veren arkadaşlara tşk.

PM attım hocam

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

eyv hocam. zaten baya baktım ama arayınca bulamıyosun aramazken heryerden çıkıyo karşına. antilere yakalanmama garantisi veren, server yapabileceğimiz client yapabilecek başka arkadaş varsa lütfen o da pm atsın.

Toplam Hit: 1640 Toplam Mesaj: 11