Keylogger İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

arkadaşlar iş yerimde olan makınama keylogger yüklemek istiyorum makınamda herhangi bi virüs programı falan yok yanı yakalanacak derdım bi sorunum yok yazışmaların tamamı diger ofisteki pc me mail adresime gelecek olan bi keylogger arıyorum sitede araştırdım ama işime yarayacak bişeyi bulamadım yardımcı olack bi link paylaşacak arkadaş varsa sevinirim

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

madem ofiste elinin altında 007 yi kur günlük git loglara bak.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

ben evde iken bilgilerin e mailime gelmesini istiyorum

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek

bu 007 nası bi dalgadır? var mı elinde link?

Romedir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

arşivde var ama kim uğraşacak şimdi indirr de vardı 007 ordan temiz setup u indir googledanda keyini bul tamamdır.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

yenı versiyonunda e mail gönderme secenegi kaldırılmıs satın almak gerekiyor varmı baska yardımcı olan

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gladiator
    Gladiator's avatar
    Erkek

kendi yazdığım bir  keylogerim mevcut hiçbir virüs programlarına yakalnmaz gerek lokale gerek mail yoluyla seni bilgilendirir.. isteyen arkdadaşlara kodlarıyla beraber satabilirm. pm ile görüşebilirz istersen tabi..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

kardeşim benım pc de zaten virüs programı falan yüklü degil yalakanması için bir sorunum yok sadece mail göndersin yeter ben yokken neler oluyor ögrenmek amaçlı.. bide neyse hadi bakalım fiyat nedir. yinede ücretsiz bi tavsiyede bulunacak arkadaş beklıyorum :))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gladiator
    Gladiator's avatar
    Erkek

75 iyi mi ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodLife
    GodLife's avatar
    Erkek

Yıllar önceki bir zamanların modası :D 

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&source=hp&q=golden+keylogger&btnG=Google'da+Ara&meta=&aq=0&oq=golden+key

olacak olacak bişeyler olmalı bişeyler mücadele etmek gerek ... olmalı ki olması lazım ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

aslında bence az bile o kadar emek için eğerki gerçekten teferruatlı bi iş için istiyor olsaydım emin ol bu rakama hemen alırdım.. ama dedıgım gibi hacı benım tek tes istedigim çalıstıgı pc de bellı olmasın kullanıcı kişi anlamasın yanı yeterli bide e maile gelmesi bunun için basit bişeyler arıyorum şu an için

Toplam Hit: 1567 Toplam Mesaj: 11