folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kılıçdaroğlu‘Na Özel Montaj: Helal Olsun Başbakan‘A

Kılıçdaroğlu‘Na Özel Montaj: Helal Olsun Başbakan‘A

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

bilmiyorum paylaşıldımı ama dinlemenizi istedim müridler.

http://www.youtube.com/watch?v=3ujHsnHUJeM

montaj bu ama benim görüşüme göre tayyibinki montaj değil. ama neden olmasın.

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ya bu çok basit montaj, sürekli tekrar edilen kelimeleri ardı ardına dizmesi çok kolay.

Asıl zor olan bu adamdan duymadığınız kelimeleri bu adama söyletmek=)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Ya bu çok basit montaj, sürekli tekrar edilen kelimeleri ardı ardına dizmesi çok kolay.

bu adamların meclisde orda burda toplu yerlerde zaten çok konuşması var. kelimeleri bulmak, hatta cümleleri bulmak çok kolay.

adamlar obama ya dizi dizi müzik söylettiriyorlar. :D

erdoğanda olanı ancak sesi benzer ya da taklit edebilen birisi yapar. efektle birleştirmeyle oacak iş değil. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

bu adamların meclisde orda burda toplu yerlerde zaten çok konuşması var. kelimeleri bulmak, hatta cümleleri bulmak çok kolay.

adamlar obama ya dizi dizi müzik söylettiriyorlar. :D

erdoğanda olanı ancak sesi benzer ya da taklit edebilen birisi yapar. efektle birleştirmeyle oacak iş değil. 

inceleniyor. Başbakan zaten yanlış yaptı sevmem kendisini ama ondan daha akıllı olmasını beklerdim. Kendisinin teklif etmesini beklerdim incelenmesi için. Çıktı ve Bunlar Montaj Dedi ya Başladım Gülmeye o anlattıkça ben güldüm. Ulan DÜRZÜ Montajsa Bunu BİLİM Söylesin Sen kendine güven bizde utanalım. Peh Peh Peh.

alektamovikmovik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bu mecliste bi yerde konuşmalardan kırpılması.hadi eşiyle konuşuyormuş gibi bir tonda yapsınlar :D yemezler...

hadi akrabasını telefonda arıyormuş gibi bir tonda yapsınlar

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GonyaLi
    GonyaLi's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Aynen Milleti enayi sanmaya devam ediyorlar.. gerci inanlarda var. basbakanin dun nete dusen videosunda; o ve oglunun kullandigi kelimeler bu gune kadar soyledindimi de montaj vs vs yapacaklar :D iyice sacmaladilar bunlar. illa sozde montaj oldunu kanitlicaklar ya pes ..

Küçücük Gözbebeğimden, Hayatıma Girdin De Kocaman kaLbimin Neresine Sığamadın Da Gittin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaş çok basit erduanın konuşmalarının aynısını kılıçdaroğluna yapsınlar o oğluyla konuşsun.. Aynı korkulu kısık ses tonuyla.. Kılıçdaroğlunun oğlu uykudan yeni kalkmış modda olsun YAPABİLİYORLAR MI ?  veya yine erduan konuşsun,konuşmaları değiştirsinler mesela bilal 30milyon değil 50milyon desin...

Arkadaş madem montaj,dinleme yoksa o zaman kriptoların yazılımı niye değişiyor ?  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

çok basit olmuş yermi anadolu çocuğu

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

konuşma akışına göre bir anda ters  bi kelime söylettiriyor, çini övüyor istifa etmesi gerek diyor sonra montaj diyor :) bukadar cahilsiniz keşke ölseniz derdim ama beter olun ak

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

o programın adı nedir bulamadım internette

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Ben diğer 2 konu altına koydum yeni konu açmadım bu video için. çünkü bu konuşmalar gerçek olsa bu adama oy kazandırır :)

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
Toplam Hit: 2875 Toplam Mesaj: 25