folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kim 1 Milyon İster Yarışması

Kim 1 Milyon İster Yarışması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

belge imzalamadan yarışmaya katılamıyorsunki zaten

ne belgesi bu? parayı geri vereceksin tarzı bi belge imzalatamazlar, imzalasan da geçerli olmaz 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

ne belgesi bu? parayı geri vereceksin tarzı bi belge imzalatamazlar, imzalasan da geçerli olmaz 

belge özetle şöyle hocam. adamlar diyor ki paramı aldım diye bu belgeyi imzala. ayrıca burada yaşananlar paranın verilme süreci ve bu belge dahil dışarıda konuşamazsın konuşursan dava ederiz seni. bu tarz bi belge imzalatıyorlar. 

parayı ise işte 5-6 ay sonra veyahut 1 yıl sonra filan hesabına yatırıyorlar. sonuçta adamlar her gün o paraları tiko peşin ödese 3 program sonra kapatmak zorunda kalırlar.

ama sabredersen illa veriyorlar diye biliyorum. ayrıca verdikleri çek boş kağıt. göstermelik öyle yarışmacıya uzatıyorlar.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

belge özetle şöyle hocam. adamlar diyor ki paramı aldım diye bu belgeyi imzala. ayrıca burada yaşananlar paranın verilme süreci ve bu belge dahil dışarıda konuşamazsın konuşursan dava ederiz seni. bu tarz bi belge imzalatıyorlar. 

parayı ise işte 5-6 ay sonra veyahut 1 yıl sonra filan hesabına yatırıyorlar. sonuçta adamlar her gün o paraları tiko peşin ödese 3 program sonra kapatmak zorunda kalırlar.

ama sabredersen illa veriyorlar diye biliyorum. ayrıca verdikleri çek boş kağıt. göstermelik öyle yarışmacıya uzatıyorlar.

vergisi nasıl halloluyor hocam o zaman;? 125 milyar kazansam ben vergisini peşin ödeyecek olsam zor iş o :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek

Arkadaşım katılmıştı 30 bin mi 15 bin mi öyle bir şey aldı 6 ay sonra ödemişlerdi ama şu da var en erken ödenenlerden biri olduğunu söyledi bana genelde daha uzun sürüyormuş.

Ödeme almayan olsa sanırım haberlere falan çıkardı sonuçta skandal sayılır.

Toplam Hit: 2380 Toplam Mesaj: 15