Kim Bir Milyon İster- Ümmiye Teyze

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı
    ReeX bunu yazdı

yalan dolan ya hiçbirine inanmıyorum adamına göre soru soruyorlar ilgi çeksin diye

Hiç alakası yok amk. Maltepe üniversitesinde okuyan kız yarıştı o akşam. Kız "Buzağı hangi hayvanın yavrusudur" sorusuna yanlış cevap verdi. Nasıl adamına göre soru soruyorlar?

Kendi fikrimi yazdım kardeş yazdığın örneklede pekiştireyim üniversiteli kız buzağı hangi hayvanın yavrusuduru bilmez ama yaşlı kadına sorsalar böyle birşeyi bilir  o yüzden dedim herkeze basit soruyorlar demedim üni mezunu birine hiç bilemiyeceği hayvancılıkla ilgili birşey sorarlarsa bilemez tabi

Gimme Some Tits
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Real_Love
    Real_Love's avatar
    Erkek

Helal olsun

Üzülme can ! Terkederse canan terketsin ...Dua et Rabbin seni terketmesin! Çünkü O terkederse gerçekten B İ T E R S İ N !..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    ReeX bunu yazdı
    CAgAtAy bunu yazdı
    ReeX bunu yazdı

yalan dolan ya hiçbirine inanmıyorum adamına göre soru soruyorlar ilgi çeksin diye

Hiç alakası yok amk. Maltepe üniversitesinde okuyan kız yarıştı o akşam. Kız "Buzağı hangi hayvanın yavrusudur" sorusuna yanlış cevap verdi. Nasıl adamına göre soru soruyorlar?

Kendi fikrimi yazdım kardeş yazdığın örneklede pekiştireyim üniversiteli kız buzağı hangi hayvanın yavrusuduru bilmez ama yaşlı kadına sorsalar böyle birşeyi bilir  o yüzden dedim herkeze basit soruyorlar demedim üni mezunu birine hiç bilemiyeceği hayvancılıkla ilgili birşey sorarlarsa bilemez tabi

Üniversiteli ''Buzağı hangi hayvanın yavrusudur'' sorusuna cevap veremeyecek öylemi ? ben bunu dedim sen yarışmadaki kızı gösterirsin şimdi bana.O o kızın koyunluğu herkez için geçerli değil. Hayvancılıkla hiç alakası yok. Buzağının ne olduğunu bilmiyorsan yaşamaya hakkın yok zaten senin..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

ümmiye teyzeyi iki saattir ümraniye tezye diye okuyom mk. 

Kendi kendime ümraniye diye isimmi olur la diyom :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek

teyzemi izleyince aklıma bu geldi Meşhur Condalton :D

https://www.youtube.com/watch?v=N-kBxgz_P48

Teyzeme Helal olsun tabiki. :D

kalibre tarafından 08/Oca/13 22:33 tarihinde düzenlenmiştir

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

bi genel kültür sorusunu bilemeyen üniversiteliye yüklenirler, okumayı seven dağdaki çoban veya pazardaki pazarcı teyzeyi görünce oo yaparlar. teyze iyi hoş tamam da ne o üniversiteli o soruyu bilemedi diye salak, ne de teyze olağanüstü birisi. ben bu yarışmaya girsem eminim bin lira almadan elenirdim muhtemelen. genel kültür zevk meselesi.

. . .. . ... .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    MatrixNeo bunu yazdı
    ReeX bunu yazdı
    CAgAtAy bunu yazdı
    ReeX bunu yazdı

Üniversiteli ''Buzağı hangi hayvanın yavrusudur'' sorusuna cevap veremeyecek öylemi ? ben bunu dedim sen yarışmadaki kızı gösterirsin şimdi bana.O o kızın koyunluğu herkez için geçerli değil. Hayvancılıkla hiç alakası yok. Buzağının ne olduğunu bilmiyorsan yaşamaya hakkın yok zaten senin..

hacım program başvurusunda donunun rengne kadar boşuna sormuyolar. kalkıp da araba tamircisine araba parçalarını sormuyorlar.

bu teyze ya da bi şeyden dolayı demiyorum genel gözlemim bu. sadece bu değil diğer programlar da.

Toplam Hit: 2849 Toplam Mesaj: 28