folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Kim Demis Türkler Güzel Oyun Yapmıyor Diye?

Kim Demis Türkler Güzel Oyun Yapmıyor Diye?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkerTM
    ilkerTM's avatar
    Erkek
    bu oyun sittin sene bitmez

ilke®™
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Ya iyide güzel oyund neden Resident Evil2 Tarzı bir oyun neden hep bizim oyunlar esinlenerek yapılıyor ben oyunlarımızın yaratıcı olmasını istiyorum Nebliim POSTAL2 gibi bişey yapılşabilirdi mesela tamamen türklere özgü olmalı idi yani yaşadıımı yeri konu almalı
    Şimdi gidipte kadıköyde zombi dolaşıyo deseler biter sçış olut tüm hava bozlulur kadıköyde zombi naapsın be ama onun yerine taksim meydanında olsaydı ne olurdu gene bişi olmazdı sonuç olarak türkiyede olanları kurgulamaları lazım zombi dedilermi ben Rocoon City bilirim kardeşim başka şehir mehir bilmem oda patladı ama olsun
    Sonuc türkler özenti oyun yapıyor çünkü daha yolun başındayız Şebnem Ferahın Haluk leventin türkçe rock yapıp işin başı gibi gözükmesi gibi nerde ünlü hard rock? yada nerde ünlü Undergorund bir oyun ha bi kaç tane var ama onlarda ünlü deil mesela tır şöförcüsü tam türk oyunu ve özgün bişi

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaplan
    kaplan's avatar
    Erkek
    Oyun iyi bir oyuna benziyor ama ekran görüntülerindeki manzaralar 12 eylül ihtilalinde bile yokmuş. Oyunda konu edilen yer neresi acaba

ELBET BIRGÜN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    valenn
    valenn's avatar
    Erkek
    ne diyelim hayırlısı olsun oyun bizim oyun
    oynicak olanlarda gene bizleriz hiçbi ecnebi çocuğu oynamaz bu kalitesiz oyunu :)

bence bu uyanıklar oyunu niçin tamamlamadı hala biliyormusunuz korsan cd olayına çözüm bekliyor olabilirler :) adam piyasasürer sürmez ilk sattığı cd den ogün akşam olmadan milyonlarca kopya cd piyasayada oluyor :) e adamda kekdeğilya oyun hazır bence cd korsanlığına bişiler düşünüyolar bence

neyse benden iyi bir senarist olmaz bende farkındayım olsun genede bi denedim :) bahs bahs

V@LeN
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    kaplan bunu yazdı:
    -----------------------------
    Oyun iyi bir oyuna benziyor ama ekran görüntülerindeki manzaralar 12 eylül ihtilalinde bile yokmuş. Oyunda konu edilen yer neresi acaba
    -----------------------------
    Olay kadıköyde geçiyor...

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaplan
    kaplan's avatar
    Erkek
    Şimdi hapı yuttuk. Ben 1985 ten beri kadıköyde oturuyorum yaa. Bari başka yer yapsaydı. Dünyaya kötü bir örnek. Amerika felan olsa anlardım ama türkiye gibi bir ülkeye hele hele kadıköy gibi bir ilçeye böyle görüntüleri hiç yakıştıramadım. Hem insan ülkesini böyle resmedermi canım. Ayıp valla

ELBET BIRGÜN
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    kaplan abi bu oyun 2004 teki kadıköyde geçmiyor ki adamlar belki 3000 yılındaki kadıköyü düşünüp yapmışlardır. Ama düşüncelerinde haklısın

Bana bakip her zaman gulumseyin.
Toplam Hit: 6424 Toplam Mesaj: 28