folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder KİPA AVM - Yüzde 50 Anadolujet İndirimi

KİPA AVM - Yüzde 50 Anadolujet İndirimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spear
    spear's avatar
    Erkek

http://www.anadolujet.com/aj-tr/corporate/news/press_room/press_releases/press_release.aspx?pid=23825

Alışverişini Kipa'dan Yap, AnadoluJet İle Yüzde 50 İndirimli Uçma Hakkı Kazan

05.09.2014

Halkın havayolu AnadoluJet, KİPA ile yeni bir kampanyaya imza atıyor. 15 Ağustos tarihinden itibaren, KİPA AVM’lerden 75 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, AnadoluJet ile Kıbrıs dahil tüm Türkiye’ye yüzde 50 indirimli uçuyor.

11 Ağustos 2014, Ankara;

Halkın havayolu AnadoluJet, hesaplı alışveriş fırsatı ile konforlu seyahati birleştiriyor. 15 Ağustos 2014 tarihinden itibaren, Türkiye’nin çeşitli illerindeki KİPA AVM’lerden alışveriş yapan herkes, AnadoluJet ile    yüzde 50 indirimli seyahat etme fırsatı yakalıyor.

Antalya, İzmir, Aydın, Çanakkale, Çerkezköy, Çorlu, Derince, Edirne, Keşan, Kırklareli, Konya, Kuşadası, Lüleburgaz, Mersin, Salihli, Silivri, Torbalı ve Yalova’daki KİPA’larda aynı gün içerisinde 75 TL’lik alışveriş yapanlar, AnadoluJet’in Kıbrıs dâhil tüm yurtiçi uçuşlarında yüzde 50 indirim hakkı kazanıyor.

Kampanya kapsamında verilen özel kod ile sahip olunan indirim hakkı; resmi tatiller ve hafta sonları da dâhil olmak üzere 15 Ekim – 15 Aralık 2014 tarihleri arasındaki uçuşlarda kullanılabilecek.

AnadoluJet, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz

Kampanya, 15 Ekim-15Aralık 2014 tarihleri arasında icra edilecek tüm Anadolujet uçuşlarında geçerlidir. Kampanya, vergiler hariç fiyat üzerinden %50 indirim sağlar. İndirimden yararlanabilmek için, biletin uçuş tarihinden en az 21 gün önce satın alınması gerekmektedir. Kampanya, promosyon sınıfı biletlerde ve Borajet ortak seferlerinde geçerli değildir. Kampanya tek kişilik biletlerde geçerlidir. Anadolujet kampanyada değişiklik yapma hakkını sahiptir.

---------------------------------------

hem haberdar etmiş olayım, hemde kod sahibi arkadaşlar paylaşım yaparlarsa bizde faydalanmış oluruz. bizim bölgedeki KİPA lar kampanya dışı :)

Mod : Konularda gereksiz gizleme işlemi yapmayalım.

spear
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Haftalik alis veris yapacaktim :) 

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

ben mi yanlış okudum?? tarihi geçmemiş mi?

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

ben mi yanlış okudum?? tarihi geçmemiş mi?

Son tarih 15aralık diyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spear
    spear's avatar
    Erkek

hayır, kampanya geçerli 15 aralık tarihine kadar. tek şart biletin 21 gün önce alınması. 

yani kodların son kullanım tarihi 25 kasım oluyor

spear
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Listede istanbul yok mu. İstanbulda Kipa Yok mu?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaş bizde hiç kipa yok :D istanbula gidecektim varsa kupon kodu sevinirim

kenankonak tarafından 16/Eki/14 02:44 tarihinde düzenlenmiştir

misafirdir ne kafirdir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spear
    spear's avatar
    Erkek

yolculuk yapan yok sanırım :) kipa market kodu olup, kullanmayacak olan varsa, ben de alabilirim Kasım ayına bilet alacağım ;)

spear
Toplam Hit: 1150 Toplam Mesaj: 8