Kiralık Araç

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek

Merhaba kardeşlerim direk konuya dalmak istiyorum :)

Babam 1 aylığına memlekete sivasa gidicek tatile arabayı o alıcak otomatikmen, bende 1 aylık araç kiralamak istiyorum fiyatta yardım edicek kendisi sağolsun varmıdır acaba tanıdık eşi dostu rent a car olan.

Ehlyet yaşından dolayı kurumsal firmaların hiçbirinden alamıyorum. Varsa eş dost tanıdık veya direkt kendi yapan İSTANBUL - ANADOLU Yakasındayım yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim.

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

Daha önce bi konuya yorum yapmıştım bununla alakalı. Okumalısın.

https://www.tahribat.com/forum/istanbul-anadolu-yakasi-kiralik-araba-229920#msg2855742

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

eğer baban kullanacaksa rent a car sigortasının geçerli olması için babanın üzerinden kiralamalısın ya da konuşup babanı da kullanacaklara ekletmen gerekiyor falan. dikkat et buna.

http://www.comet.com.tr/ den uzun dönem kiralıyordum ben eskiden ucuzdu şimdi pahalanmış biraz ama piyasaya göre iyi olabilir. sıkıntısızdır full sigortalıdır.

He is finding himself.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

ankaralı bir arkadaşımız vardı bu işi yapan bende haftaya orada olacağım konularda aradım bulamadım hatırlayan varmı belki yardımcı olur bize.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı

ankaralı bir arkadaşımız vardı bu işi yapan bende haftaya orada olacağım konularda aradım bulamadım hatırlayan varmı belki yardımcı olur bize.

DanqerLine hocam müridin nicki görür konuyu elbet ama  şimdi evleniyor:D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek

Ayni sekilde bodrumda kiralama isleri ile ugrasan bana ulasabillir mi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    AlbayHardal bunu yazdı

Daha önce bi konuya yorum yapmıştım bununla alakalı. Okumalısın.

https://www.tahribat.com/forum/istanbul-anadolu-yakasi-kiralik-araba-229920#msg2855742

Söylediklerine tamamen katılıyorum hocam ama ehliyet yılından dolayı kurumsallardan alamıyorum maalesef :(

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    orheyn bunu yazdı

Hocam arkadaşlar var sana ne kadar süre nasıl bir şey lazım 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    orheyn bunu yazdı

Hocam arkadaşlar var sana ne kadar süre nasıl bir şey lazım 

5 günlük lazım 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Arkdaşlar ben de ehliyet yaşından müzdarip olanlardanım. Bu ay ortasında veya sonunda Samsun'a gideceğim birkaç günlüğüne araba kiralamam gerek. Pek kaza yapacağımı sanmıyorum ancak rent a car sigortalı olursa daha iyi olur. Boş senete imza atmadan (Belli bir miktar teminat bedeli bırakabilirim bu sorun olmaz.) birkaç günlüğüne araç kiralayabileceğim bir yer veya birisi var mı bilfiğiniz. Aracın markası, modeli, yakıtı, yaşı felan sorun değil. Motorundan ses gelsin yeter..

Mustafa
Toplam Hit: 1409 Toplam Mesaj: 10
kiralık arac