Kişisel E-Posta Adresi Tanımlama Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Hocalar arkadaşım banka e-mail adresini telefona tanımlamak istiyor. Ben tanımlamaya çalışırken hem imap denedim hem de pop3 ancak bir türlü bağlantı kurulamadı. Android işletim sistemli telefonlarda kişisel e-posta adreslerini telefona nasıl tanımlayabiliriz acaba?

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

çalıştığı bankanın bilgi işlemi falan yok mu? sorsa ya onlara port'unu cartını curtunu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

o bankanın teknoloji bölümüne kayıt açın yardımcı olsunlar pop ve imap bilgilerinde yanlışlık vardır mutlaka doğru bilgileri gönderirler 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

pop3 olarak tanımlaman gerekiyor. Sonra gelen ve giden sunucu ayarlarını değiştirmen şart. Bankadan ayarları iste. smtp adresi de  gerekli.

bazı adresler için smtp.siteadı.com iken bazılarında mail.siteadı.com olabilir. 

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

o bankada çalışan arkadaşına söle bu işi yapan IT bölümündeki elemana söleyip önce tanımlattırsın yoksa zaten giremez içeri!

Living Death
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

büyük ihtimal vpn de gerekecektir :)

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
Toplam Hit: 2581 Toplam Mesaj: 6