folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Kişisel Farkındalık Videoları - Haluk Tatar

Kişisel Farkındalık Videoları - Haluk Tatar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    Dryrock bunu yazdı

Bu adam adamın dibidir. Bana videolarıyla zamanında solidworks öğrenme imkanı veren ve şu anda yediğim her lokmada hakkı olan adamdır. Youtube'da katıl aboneliğini 5 tl ye satın aldığım ve sınırsız bilgi sömürdüğüm, daha fazlası için 20 tl lik altın aboneliğe yükselttiğim adamdır.

Biraz ukaladır fakat bunu hakediyor.

Bu ifadeler bana biraz abartılı geldi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Darkparadise bunu yazdı

@futurist Betül hanımı daha önce izlemiştim. Çok hoş ve gerçekten örnek alınması gereken bir kadın.

Paylaştığın diğer videolar da çok güzelmiş. Özellikle multipotansiyel konusu ve o konuyla benim de ilişkili  olduğumu görmek beni de gülümsetti doğrusu. Bütün konular, sıfatlar, beceriler, sanat vs ne dersen de. Bunların hepsine ilgi duyuyor olmak çok güzel bir şey bence. Ne kadar geniş açıyla baktığımı hissettiriyor. Ne kadar sığ kalmadığımı hissettiriyor. Herşeyden olduğu şekliyle keyif aldığımı hissettiriyor gibi gibi...

Bulamadığını söylediğin videolara denk gelirsen eğer pm ile gönderirsen çok sevinirim bu arada :))

Paylaşımların için çok teşekkürler. Hepsi çok keyifliydi :))

Ted konusmalarinin buyuk cogunlugunu begeniyorum. İstersen mobil uygulamasida var her yeni videoda mesaj geliyor. Ama telefondan zevk almadigimdan  bilgisayardan izliyorum. 

Üye olmani tavsiye ederim.

O videolari bulursam pm atarim tabiki like yaptim sanıyordum listelememisim

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Adam ukala değil. 

Tavrı öyle geliyor olabilir.

Adamın derdi bir yol açamaya çalışmak.

Bunun gibi insalardan daha çok lazım.

İzleyin izlettirin.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

bunu da yazayım.

bu konudan Betül Mardin ve gündem konusundan da Namık Ekin, acayip ilginç geliyor bana. 

bu ikisinin söyledikleri dışarıda, oturuşları da acayip farklı. kendilerini dinletiyorlar ilginç bir şekilde.

RitmFarbRacourci tarafından 11/Oca/21 22:22 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Edit: Neyse.

literatur tarafından 12/Oca/21 01:17 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı
    Dryrock bunu yazdı

Bu adam adamın dibidir. Bana videolarıyla zamanında solidworks öğrenme imkanı veren ve şu anda yediğim her lokmada hakkı olan adamdır. Youtube'da katıl aboneliğini 5 tl ye satın aldığım ve sınırsız bilgi sömürdüğüm, daha fazlası için 20 tl lik altın aboneliğe yükselttiğim adamdır.

Biraz ukaladır fakat bunu hakediyor.

Bu ifadeler bana biraz abartılı geldi.

Literatür kardes ben de drylock gibi bu adamdan öğrendim mesleğe giriş bilgilerini. Hayatımı da bununla kazandım. Her lokmamda hakki vardır benim de. Kıskanma adamı hocam :) adam herbokolog değil, ciddi manada birçok konuda uzman.

Bu adam cad olayını Türkiye'ye tanitan adamdır. 

Toplam Hit: 3620 Toplam Mesaj: 27
haluk tatar