folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kitap Okumak İçin Kulaklık Türü Bir Şey Varmı?

Kitap Okumak İçin Kulaklık Türü Bir Şey Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

GİTTİM ECZANEYE 

http://www.eczanemizde.com/?urun-9498-Otifleks-Cam-Tipi-Kulak-Tikaci-Klasik--Arkalikli-.html

bundan aldım ohh be Allah razı olsun :D işte bu 5 liraya huzurrrrrr

pamuk tıkamaktan daha etkiliyse bende alıcam hocam..
    aşırı gürültülü bulunduğum yer, en son geçen cuma pamuk fln getirdim işe ama fayda etmediydi. direk kesiyo mu baya baya?

hoca %90 oranında süzüyor pomuk bukadar olmaz

askerde pamuk tıkıyordum yatarken

hacı gittim aldım öğle arasında da, bu 3 boğumuda sokucaz mı ya kulağa? kulak zarımız vs tam nerde bizim yarmayalım bi yerleri? :)

3. kapatan kısım diğer ikisi içine girecek :) inşallah ölçüp almışsındır

sitelerine daha şimdi baktım kredi kartıyla ölçüm zımbırtısı varmışta, zaten eczanedeki hatun bakıp medium verdiydi large büyük olur diye , medium tam oldu zaten. 3. kısma kadar soktum sesleri azalttı cidden de hala geliyo psikopatların müizk hede hödö sesi arkadaş.. kulağımı kesip atıcam en son..

biraz rahatsız etti ama ya, kaşındırdıda.. neyse alışıcaz bunlara.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

GİTTİM ECZANEYE 

http://www.eczanemizde.com/?urun-9498-Otifleks-Cam-Tipi-Kulak-Tikaci-Klasik--Arkalikli-.html

bundan aldım ohh be Allah razı olsun :D işte bu 5 liraya huzurrrrrr

pamuk tıkamaktan daha etkiliyse bende alıcam hocam..
    aşırı gürültülü bulunduğum yer, en son geçen cuma pamuk fln getirdim işe ama fayda etmediydi. direk kesiyo mu baya baya?

hoca %90 oranında süzüyor pomuk bukadar olmaz

askerde pamuk tıkıyordum yatarken

hacı gittim aldım öğle arasında da, bu 3 boğumuda sokucaz mı ya kulağa? kulak zarımız vs tam nerde bizim yarmayalım bi yerleri? :)

3. kapatan kısım diğer ikisi içine girecek :) inşallah ölçüp almışsındır

sitelerine daha şimdi baktım kredi kartıyla ölçüm zımbırtısı varmışta, zaten eczanedeki hatun bakıp medium verdiydi large büyük olur diye , medium tam oldu zaten. 3. kısma kadar soktum sesleri azalttı cidden de hala geliyo psikopatların müizk hede hödö sesi arkadaş.. kulağımı kesip atıcam en son..

biraz rahatsız etti ama ya, kaşındırdıda.. neyse alışıcaz bunlara.

hoca kulağını kaşındırdıysa içindeki pislik hareket etmiştir bir temizlet kulakları :)

tıpanın suçu yok :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

banane arkadaş kulağıda temizleyiversin :) :)

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

banane arkadaş kulağıda temizleyiversin :) :)

Gliserin iyi oluyo abi :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

cidden sesi bi oranda kesiyo eyvallahta kodumun müzik sesi hala gitmedi.. fiyatını geçtim artık(maaşıda vermeyelim tabi durup dururken), böyle etrafımdaki hiç bisikimi duyamayacağım bişeyler var mı. kaynar su dökücem yakında yan tarafa müziklerinide kendilerinide yakıcam amk

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

cidden sesi bi oranda kesiyo eyvallahta kodumun müzik sesi hala gitmedi.. fiyatını geçtim artık(maaşıda vermeyelim tabi durup dururken), böyle etrafımdaki hiç bisikimi duyamayacağım bişeyler var mı. kaynar su dökücem yakında yan tarafa müziklerinide kendilerinide yakıcam amk

abi o kadar yok olsada sağlığa zararlıdır tahminen

http://www.eczanemizde.com/?urun-10666-Otifleks-Poliuretan-Kulak-Tikaci-2-li.html

fabrikada sürekli bunu kullanıyorum

3 tane +1500 ton pres , 500 kişi , onlarca palet forklift , havalı matkap vs çalışıyor gayet yeterli derecede sesi azaltıyor

ama sesi 0 indirmek için kafan bişeylere sokman lazım.

DUYMAMAYA ÇALIŞ SESİ YADA ŞİKAYET ET ÇOK YÜKSEKSE SES

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

abi o kadar yok olsada sağlığa zararlıdır tahminen

http://www.eczanemizde.com/?urun-10666-Otifleks-Poliuretan-Kulak-Tikaci-2-li.html

fabrikada sürekli bunu kullanıyorum

3 tane +1500 ton pres , 500 kişi , onlarca palet forklift , havalı matkap vs çalışıyor gayet yeterli derecede sesi azaltıyor

ama sesi 0 indirmek için kafan bişeylere sokman lazım.

DUYMAMAYA ÇALIŞ SESİ YADA ŞİKAYET ET ÇOK YÜKSEKSE SES

yarında bunu alıp deneyeyim hocam, bakalım hangisi daha çok kesecekse.. 0 a inmesin tamamda 0 a yakın olsa oda eyvallah.. duymama gibi bişey olmuyo ki, boş otururken eyv ta bişey okurken fln kafa sikiyolar resmen. şikayete fln gerek yok, zaten işe de yaramıyo burda öyle şeyler. şu tıkaç işe yararsa zaten kafamda değişik şeyler var, 1 aya kalmaz ayrılıcam zaten burdan son şakamı yapıp gidicem heriflere.

.
Toplam Hit: 3662 Toplam Mesaj: 28