folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kitap Satışı İle İlgili Web Site Açmak Hakkında

Kitap Satışı İle İlgili Web Site Açmak Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Sevgili müridler sizlere bir kaç birşey danışacağım şimdi web sitesi olan yani online satış yapan bir kitapçı ile anlaşsak bir web site yaptırıp bu adamın sayfasındaki bütün içeriği kendi siteme kopyalayıp bol reklam kasarak internetten kitap satışı yapılabilir mi yapılabilirse eğer nelere ihtiyacım olacak bu konuda yardımcı olup yol gösterecek arkadaşlar arıyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

ve ortalama ne kadar bütçeye ihtiyacım  olur

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

hocam merhabalar,

1. Kitap denildiğinde yüzlerce binlerce içerik demek.

2. Bu içerikleri tek tek bir yere kadar ekleyebilirsin XML alman gerekiyor.

3. Kitapların kar marjı düşük ama sirkilasyonu yüksek buda rekabetçi bir ortam çıkarıyor.

4. Facebook ve Google Adwords reklamları için sağlam bir bütçeye ihtiyacın var. Çok fazla kategorin ve içeriğin olacak hangi birine reklam vereceksin?

5. Senin gibi dropshipping tarzı e-ticaret yapanların çoğu hepsiburada, gittigidiyor, n11 gibi pazar yerlerine xml ile ürün yüklemekte. Haliyle bunlar senin ürünlerini satmak için bütün platformlarda reklam yapıyorlar yoğun olarak re-marketing yapıyorlar.

6. sendeki kitapların aynısı çoğu satıcıda ve e-ticaret sitesinde olduğundan kampanya, fiyat ve kargo politikası gütmediğin sürece insanlar sipariş vermeyecektir.

7. Genelde kitap alışverişi yapan kullanıcıların büyük çoğunluğu bilinçli tüketici olduğundan sendeki ve diğerlerindeki fiyat ve kampanyaları karşılaştıracaktır.

8. Örn bunları yapıyorum ama dahada satışlarımı arttırmak istiyorum diyorsan, İngilizce eğitim kitapları satacaksan facebooktaki guruplar ve sayfalarla anlaşman lazım vs diğer kitap alanları için benzer içerikteki platformlarla kampanya yapman lazm.

Sonuncusu ve en önemlisi ciddi zaman harcaman lazım. kolay gelsin

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Siteyi açıp bir şekilde anlaştığım firmanın sitesini tamamen kopayalayamazmıyız bu mümkün müdür

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

kpss vs satabılırsın 

pek karı yok sıteyı yaptırmak ıstersen konusalım 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

abiler www.emekkitap.com sitesini komple kpyalamak aynı içeriği kendi siteme koymak istiyorum bu mümkün mü

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    EnerJiC bunu yazdı

abiler www.emekkitap.com sitesini komple kpyalamak aynı içeriği kendi siteme koymak istiyorum bu mümkün mü

Komple kopyalamak durumunda seo'yu nasıl kotaracaksın?

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

girişimde bulunman güzel birşey ama nacizane eleştirimi kabul et bir internetten kitap satın alan biri tarafından bu siteyi tamamen kopyalama!

kitapların fiyatları yazmıyor, üye olmanı istiyor bunun için, diğer sitelerden farkın ne olacak?kitapyurdu-idefix-d&r-nadirkitap gibi sitelerle nasıl başa çıkıcan insanlar yanlızca kitap satın almaya gelmezler oraya hem indirime bakarlar hem yayınevlerine hem seçeneklere hemde kullanıcı yorumlarına!senin farkın olmalı ki adam senden bişi satın alsın

Living Death
Toplam Hit: 1024 Toplam Mesaj: 8
kitap internet satışı online satış