Kıyılarıma Vuran Sen Misin?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sil_Bastan
    Sil_Bastan's avatar
    Erkek
    kıyılarıma vuran sen misin?

Yüreğimin kıyısına vurdu bir dalga...Martılar hazin çığlıklarını dağıtıyordu gökyüzüne...Hafiften bir yağmur yağıyordu...Hava aydınlıktı ama bana sanki kapkaranlık...Adeta gece olmuştu...Hava aydınlık ama bana dünya zifiri karanlık...

Dar geliyor bana bu yerler.İçimi öyle bir sıkıntı kaplıyordu ki...Unutyorum kendimi bir anda...Sesszilikte kaybolmuş beni...Gözlerin geliyor aklıma ansızın.O simsiyah, Masum görünen fakat yalancı gözlerin...Sana olan nefretim öyle büyüyor ki o anda,alev alev yanıyorum nefretinle..

Düşüncelerimi okyanuslara benzetiyorum.Beni derin mavi sularda öyle boğuyorlar ki,ne kadar kulaç atsam o kadar batıyorum derinliklere..Senin anlayacağın Beni sensizlikle savaşmaya mecbur eden her şeye yeniliyorum.....Benim bu savaşımda galibiyet yok,düşman yok,zaman yok,sınır yok...Sonsuza kadar tek seçeneğim yenilmek ve sensizliğin kavurucu ateşinde cayır cayır yanmak...

Farkmazlar da hayat bulmaya nefes almaya çalışıyordu Yaralı Yüreğim...Öyle korkuyorum ki her an kanayacak,içinden bir sızı kopacak diye..Oysa ben elimden geldiğince Yarama tuz basıyorum..Gönlümün hapishanesinde biri beni kurtaracak,,beni bu korkunç zindandan çıkaracak diye bekliyorum...Öyle çaresizim ki..Bilemezsin Sensizliğin bana Ne kadar çok acı çektirdiğini,yenilmeyi bile kabullendirecek kadar zor olduğunu...

Yarım kalan,tamamlanmamış cümlelerim gibisin.Ne zaman tamamlanır yarım kalan cümlelerim bilmiyorum..Ne zaman sensizliğe bu acılarıma,yenilgilerime son verirsin bilmiyorum.Bildiğim tek bir şey var artık;

GALİBİYETİ OLMAYAN BU SAVAŞTA YENİLMEYİ KABULLENEN KALBİM,SENİ SENSİZLİĞİNLEDE KABULLENECEKTİR!!!
    BEN SENİ SENSİZLİKTE SEVDİM
    SEN BENİ VARLIĞIMLA SEVSEN KAÇ YAZAR!!!!

sEvMeK YaŞaMaKtaN ZoR,AşK UnUtMAkTaN kOLaY,BeN SeNsİzKeN ÖlDüĞüM İçİn SeVeMiYoRuM SeNi...UnUtAmAdIğIm iÇiN aŞkI SeÇiYoRuM...aMa öLdÜĞüM İçİn bEn aŞkI SeNsİzLiKtE YaŞıYoRuM!!!!!!

para yok pul yok iş yok karı yok kız yok gol yok hep hüsran amk...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre-07
    emre-07's avatar
    Erkek
    Bunu yazan senmisin bilmiyorum dostum.Ama yazı cidden süper olmuş.Ellerine yüreğine sağlık...

Love is a name.Sex is a game.Forget the name.Play the game.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

kıyılarıma vuran sen misin? --> yok babam 

diyesim geldi kardeş kusura kalma.yazmadan edemedim :P

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berraa
    berraa's avatar
    Dişi
    güzel bi paylaşım... özellikle son dörtlükler fenaydı yüreğine sağlık....

Başarı için kişilikte değişim şart..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    r3dros
    r3dros's avatar
    Erkek

harbiden cok sağlam olmuş ellerine sağlık..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sil_Bastan
    Sil_Bastan's avatar
    Erkek

emre-07 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bunu yazan senmisin bilmiyorum dostum.Ama yazı cidden süper olmuş.Ellerine yüreğine sağlık...
    -----------------------------

alıntı yazmayı unutmuşum ben yazmadım dostum.. 

para yok pul yok iş yok karı yok kız yok gol yok hep hüsran amk...
Toplam Hit: 1133 Toplam Mesaj: 6