folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Kızıl Ötesı Ile Problem (Yardım)

Kızıl Ötesı Ile Problem (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erayy
    erayy's avatar
    Homo
    arkdslar bende 3650 war telefona ırda markalı 40 mılyona kızılötesı cıhazı aldım (oyun progrm felan gondermek ıcın) ama aletı calıstıramıyom bu ısten anlıyan warsa telefon numaramı werım bırlıkte yapalım cok onemlı bır turlu yapamadım ya form a yazsın yada icq 265 256 724

istanbul nonoslar cemiyet baskani erayy. her turlu sorunlarinizi arkadan cozmeye hazirim buyurun.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erayy
    erayy's avatar
    Homo
    yokme bılennnn

istanbul nonoslar cemiyet baskani erayy. her turlu sorunlarinizi arkadan cozmeye hazirim buyurun.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    striker1990
    striker1990's avatar
    Erkek
    eraycım bunu bimeye<ek ne var ki şimdi sen 3650nin
    içinden çıkan cdyi tak pcsuite"i yükle orda dosya aktarımı yapabilirsin yalnız gönderdiğin dosyaların formatı telefona uyumlu olmalı bende de 7650 var ordan biliyorum hatta şu anda onunla internete giriyorum

İLİM OKUMAK BİLMEKTİR,BİLMEK HAKK'I BULMAKTIR. YUNUS EMRE
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erayy
    erayy's avatar
    Homo
    ewt bab cd den yukledım ama aldıgım kızılötesı cıhazını tanıtamıyom o sey nas yapcam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    denetim masasından sisteme gir..aygıt yöneticinde bak bakalım irda war mı...belki kurulamamıştır..kurulsa heme belli olur..kzııl ötesi zor değil bluetooth kadar...telinin kızılötesini aç sonra..tarama çek...zor olmasa gerek...keşke bluetooth alsaydın o paraya..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MohEmre
    MohEmre's avatar
    Erkek
    serwo bunu yazdı:
    -----------------------------
    denetim masasından sisteme gir..aygıt yöneticinde bak bakalım irda war mı...belki kurulamamıştır..kurulsa heme belli olur..kzııl ötesi zor değil bluetooth kadar...telinin kızılötesini aç sonra..tarama çek...zor olmasa gerek...keşke bluetooth alsaydın o paraya..
    -----------------------------

bluetoothlu telefonumuz olsa keske
    o zaman tum oyunların anasını aglatırım.
    bu olay kızılotesiyle mumkun mu ?
    irda den oyunları pcden cebe atmak ?

This time, action must speak louder than words...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ycrazy
    ycrazy's avatar
    Erkek
    Bendede irda var 6100 var ama bağlantı kuramadım.. Kızılötesi tamamiyle kurulu sl55 algılıyor ama 6100 algılıyor ve boyna kopuyor...??? Sl55 hiç kopmuyor bir türlü çözemedim 6100 kızılötesi algıtıda sağlam yani... Telefona *.jar *.mid *.bmp(resim uzantıları..) kopyalana biliyor. Eğer site ismi lazım ise tagtag.com sitesinden oyun ve melodi bulabilirsin....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erayy
    erayy's avatar
    Homo
    baba lar oki ama yıne yapılmıyo bırı bana tel. ini werse tel de yapsak olmazmı ? cabuk cwp werın yoksa aldıgım adamı getırcem getırebılırsem cwp yazın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    ben derim ki ya bi arızza war..yada çok basit bi olay war..bence sen onu geri wer becerebilirsen...bluetooh al kurtul..
Toplam Hit: 2020 Toplam Mesaj: 9