Klarnet Almak Ve Öğrenmek İstiyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek

teşekürler hocalar sibemol yerine sol olanı arastırayım biraz.

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Ben de yanflüt alacağım tekrar. Eski flüt kayıp olduktan sonra devam etmemiştim. Varsa önerebilecek iyi olur. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

valla güzel enstrüman umarım yaparsın bende sakafon öğrenmek istiyorum sesi çk güzel ama amk ülkesinde necisin saksafoncuyum deyince millet gel banada çal diyor pis insnlar amk 

Seneler önce genç bi mürit ''saksafon öğreneceğim '' deyince tarikatcak dalına çöküp vaz geçirmiştik.. 

:D

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek

Bir arkadaşım da eskiden çalıyordu sonradan klarnetin ön diş ağız yapısını bozdğunu söyledi. Böyle bir şey var mı cidden?

Eskisi gibi değildir belki!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Palerider bunu yazdı

Bir arkadaşım da eskiden çalıyordu sonradan klarnetin ön diş ağız yapısını bozdğunu söyledi. Böyle bir şey var mı cidden?

Biraz baskı uygulamak gerekiyor, sanırım arkadaş aşırıya kaçmış.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 1604 Toplam Mesaj: 16
eğlence eğlence eğitim önerileri müzik aleti