folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Klavye Saçmalıyor Sorun Nerede Olabilir ?

Klavye Saçmalıyor Sorun Nerede Olabilir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar,hp g6 2212et kullanıyorum uzun yıllardan beri pek sorun yaşadığımı söyleyemem ama şimdi çok enteresan bir şey oldu.Numpaddeki 4 rakamı bazen çalışıyor bazen çalışmıyor.Yine numpaddeki 7 hiç çalışmıyor 1 rakamına basına ☺ bu simge çıkıyor gülücük gibi bir şey.

Dün de alt tuşum çalışmıyordu.Klavyedeki wifi ve caps locktaki aktif olduğunu gösteren küçük lambaları da klavyeye her basışımda çalışıyor yani bir temassızlık var gibi elimi dokunduğumda ışık veriyor.

Klavyeyi söktüm bağlantı bandını temzledim tekrar taktım.Yine olmuyor şimdi bu sorun klavyeden midir ? Yeni klavye mi alayım yaklaşık 8 dolar gibi bir rakam.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

Harici klavye ile dene, ayni sorunu yasamazsin muhtemelen. Sorun klavyedededir. 

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

Harici klavye ile dene, ayni sorunu yasamazsin muhtemelen. Sorun klavyedededir. 

klavyeye cam sil tanecikleri gelmşti ancak o kadardan bir sorun olacağını sanmıyorum.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

klavye değişmesi lazım ömrünü bitirmiş

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    juniourfalcon bunu yazdı

5-6 yıllıktır normaldir.8 dolar az para değil :W

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    juniourfalcon bunu yazdı

Ben hep sekiz dolarlik klavye aliyorum, doların artmasi bana dokunmuyo

black implies white, self implies other, life implies death.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı
    juniourfalcon bunu yazdı

Ben hep sekiz dolarlik klavye aliyorum, doların artmasi bana dokunmuyo

sskyı batıran zihniyet yüzünden :W

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

8 dolar bir klavye için çok pahalı. Razer'ın oyuncu klavyelerine bak ışıklı falan şekil yaparsın starbucksta..

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

8 dolar bir klavye için çok pahalı. Razer'ın oyuncu klavyelerine bak ışıklı falan şekil yaparsın starbucksta..

everest tercihim :W

Toplam Hit: 802 Toplam Mesaj: 9
klavye saçmaladı hp g6 klavye sorunu