folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Klavye Tuşlarına Metin Tanımlama Ve Yapıştırma Programı Arıyorum

Klavye Tuşlarına Metin Tanımlama Ve Yapıştırma Programı Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

merhaba nurulmac11 autohotkeys onerdı ama makro yazmayı bılmıyorum baktım tam tutariol bulamadım 

ıstedıgım ornek verıyorum ctrl+f1 f2 f3 f4 f5 tanımladıgım 

metınlerın bu tuslara basınca cıkması ya da dırekt olarak ftuslarına ya da klavyedekı ust taraftakı sayı tuslarına basınca tanımladıgım yazıların gelmesı 

buna cıddı anlamda ıhtıyacım var tek tek yazmak zor gelıyor program baktım netten ama duzgun sonuc elde edemedım cok detaylı makro yazmak gerekıyor 

daha once barıs bu sekılde bırsey yazmıstı dıye hatırlıyorum baktım yıne bulamadım onu da 

yardımlarınızı beklıyorum

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazuo
    kazuo's avatar
    Erkek

Yazıları Word ile yazıyorsanız, otomatik düzeltmeyi bu iş kullanabilirisiniz. Burada nasıl yapılacağı anlatılmış.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    velociraptor
    velociraptor's avatar
    Erkek

Eğer auto hotkey'i indirip kurduysan senin için çoook basit bir script hazırladım.
    http://dosya.co/okzatpw1wx5s/hipokondriyak.ahk.html

Bu script dosyasını masaüstüne indir. Sağ klik yap run script de.

Ben kısayol tuşlarını CTRL+1 CTRL+2 CTRL+3 CTRL+4 tuşlarına atadım (Buraya dikkat F1,F2 değil normal CTRL+1 şeklinde yaptım). İstersen bunları basitçe arttırıp azaltabilirsin.

Benim yaptığım dosyayı düzenlemek için yine sağ klik ile edit script diyebilirsin. Örnek Yazı 1 yazan yerleri kendi yazılarınla değiştirmen yeterli.

velociraptor tarafından 29/Haz/17 09:32 tarihinde düzenlenmiştir

velociraptor
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    velociraptor bunu yazdı

Eğer auto hotkey'i indirip kurduysan senin için çoook basit bir script hazırladım.

Ben kısayol tuşlarını CTRL+1 CTRL+2 CTRL+3 CTRL+4 tuşlarına atadım (Buraya dikkat F1,F2 değil normal CTRL+1 şeklinde yaptım). İstersen bunları basitçe arttırıp azaltabilirsin.

Benim yaptığım dosyayı düzenlemek için yine sağ klik ile edit script diyebilirsin. Örnek Yazı 1 yazan yerleri kendi yazılarınla değiştirmen yeterli.

Elllerine saglik hocam.ben duzenlerim cok sagolasin

Word degil hocam whatsap icin ben

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    velociraptor
    velociraptor's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    velociraptor bunu yazdı

Elllerine saglik hocam.ben duzenlerim cok sagolasin

Word degil hocam whatsap icin ben

Word, excel, browser gibi mouse ile tıklanabilen her yere yazar. Whatsapp web ile de çalışır..

velociraptor
Toplam Hit: 1409 Toplam Mesaj: 5
text paste predefined text paste