Klima Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Arkadaş almış konu fatura konusuna dönmüş ama yeri gelmişken söyleyeyim. Arçelik-Lg (Bilmeyenler için klima fabrikası ortak bu iki markanın) fabrikasına gittim,orda ki arkadaş mitsubishi en iyisi dedi kalite anlamında,daikin'in japon menşeili malları iyi yerlileri tırt dedi, onun dışında arçelik,lg,beko filan zaten aynı banttan çıkıyorlar. He vestel çok kötü dedi ki bu zaten bilinen birşey. Daikin fabrikasını da ziyaret etmiştim Sakarya'da ki açıkçası bana adı kadar kurumsal bir yer gibi gelmedi. Daha ufak bir işletmeyi ziyaret etmişim hissi uyandırdı üretim bantları.

_ICEMAN_
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

2 arkadaşım aşağıdaki üründen aldı ve çok memnunlar. son zamanlarda çevremdeki herkes baymak ürünlerine yöneliyor. 5 yıl garanti vesaire herkes memnun. ben de sabah bu üründen alacağım, almak isteyenlere de öneririim yerinde gördüm baktım buz gibi ediyor her yeri ve sessiz de diyebilirim. aşağıda yer alan site ile hiçbir ilgim yok, 2 arkadaşım da oradan aldı ben de aynı şekilde alacağım. her yerde fiyat 2900 iken sitede 2500.

http://www.eykom.com/baymak-elegant-plus-18-inverter-klima-a-montaj-haric--urun24878.html

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Hocalar 2 tane baymak 18k BTU aldım.

Ofis 25m^2, 5 dakikada buz ediyor. Burası için 12k fazlasıyla yeterdi ancak kışın çok soğuk oluyor, bunu düşünerek 18kbtu aldım.

Ev 110m^2 kısa zamanda tüm evi soğuttu.

Fan çalışırken sesli tabi ki 12k btu'lara göre, silent(sessiz) moda aldığımda çalışmıyor gibi. 0a yakın ses.

2650TL'ye aldım bu arada.

Hacılar normalde 45-50TL geliyordu elektrik bu ay 114TL gelmiş.

Takıldığı günden beri(1 aya yakın) hiç kapanmadı klima, 25 derecede tüm evi soğutuyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Bütün beyaz eşyalarımı ve tvyi LG almıştım. LG'ye yönelecekken Baymak tavsiyesi aldım baya bi.

Bende Baymak aldım ve gerçekten memnunum.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Baymak lg samsung arcekik vestel kullanan arkadaslar isitma performansi da alabilirmiyim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

baymak var bizde yaklaşık 10 senedir kullanıyoruz 10 senede sıfır bakım sıfır sorun iyi performans ile çalışıyor hocam 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Toplam Hit: 6822 Toplam Mesaj: 57
klima klima tavsiyesi klima tavsiye