Klima Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Baymak alın geçin, memnun kalırsınız. 

Evde 18k daikin var, isyerinde de 3 tane baymak var. Baymak daha iyi bence

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Baymak 12lik aldim, 3ay önce. Uzun araştirmalar sonucunda, param ona yetti, pahali markalara fazla para gömmeye gerek yok, 5bin lira klimaya verip 4 sene sonra yeni teknoloji ciktiginda elindeki eski teknoloji olacak, 5 senede bir degistirir yenilersin o paraya, hem dc inverter ++ ayrica scorp saarp degerleride iyi, gunde 7 saat calistirma sonucunda 30lira fark etti elektrikte. 120metre kare evi sogutuyorum. Ses konusuna gelince diş ünite sessiz iç, ünidete sessiz hatta bir slince modu var klimanin calistigi duyulmuyor fan ayarini en düşükte kullaniyorsun. 

Enquinx35 tarafından 05/Ağu/18 17:38 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Baymak alın geçin, memnun kalırsınız. 

Evde 18k daikin var, isyerinde de 3 tane baymak var. Baymak daha iyi bence

Anladım hocam dikkate alıcam. Kıyasladığında baymak neye göre daha iyi sence ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

Baymak 12lik aldim, 3ay önce. Uzun araştirmalar sonucunda, param ona yetti, pahali markalara fazla para gömmeye gerek yok, 5bin lira klimaya verip 4 sene sonra yeni teknoloji ciktiginda elindeki eski teknoloji olacak, 5 senede bir degistirir yenilersin o paraya, hem dc inverter ++ ayrica scorp saarp degerleride iyi, gunde 7 saat calistirma sonucunda 30lira fark etti elektrikte. 120metre kare evi sogutuyorum. Ses konusuna gelince diş ünite sessiz iç, ünidete sessiz hatta bir slince modu var klimanin calistigi duyulmuyor fan ayarini en düşükte kullaniyorsun. 

Haklısın hocam evet çok verme taraftarı değilim ama 12’lik bizim eve yetmiyo soğutmaya 18 lik ancak iş görür çünkü evin cepheleri çok acık güneş fazla alıyor. Dediğin kriterlere bende dikkat ediyorum. Yorumun için teşekkürler. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Queltos bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

bir akrabamizda bundan var. cok tavsite etti hatta 2999tl ye wifi kontrollu olani var. n11 simdi 3000e 111 tl indirim vardi. 2900e gelmis olur. 18binlik vestel flora inverter++

Hocam desibel değerleri 53 ve 56 vestelin o modellerinin. Bana göre biraz yüksek. Benim baktıklarım maksimum 35 desibellik. Teşekkür ederim.

bunun 12 liğini bende almayı düşünüyorum. bizim otelde 12 liği var kurcaladım çok güzel. şaşırtıcı derecede sessiz bence. gelişmiş özellikleride var. 

çalışma durma ve diğer komutlarının hızı çok hoşuma gitti. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Baymak vs Daikin vs Samsung;

Enteresan bir şekilde daikin'in kumandası diğer ikisine göre geç algılıyor. Tuşa bastıktan sonra bir süre kumandayı klimaya doğru tutmanız gerekiyor. Diğer ikisi daha hızlı algılıyor.

Baymak'ın sıcaklık ayarında 0.5 adım aralığı var, yani 23.5santigrat yapabiliyorsunuz içeriyi, büyük odalarda hissettirmiyor farkı ancak küçük odalarda hissediliyor.

Daikin 2 kat pahalı, bu 2 kat fark sessizlik veya elektrik tasarrufu olarak geri dönmüyor size.

Daha az elektrik yakıyor diyebilirsiniz, evet 15 yılda amorti ediyor kendisini.

Daikin, mitsubishi, airfel alacak param vardı. Ama Allah beyin vermiş ve kullandım. Şirketteki klimaların birçoğu Baymak, çok memnunum çok şükür.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Enteresan bir şekilde daikin'in kumandası diğer ikisine göre geç algılıyor. Tuşa bastıktan sonra bir süre kumandayı klimaya doğru tutmanız gerekiyor. Diğer ikisi daha hızlı algılıyor.

Baymak'ın sıcaklık ayarında 0.5 adım aralığı var, yani 23.5santigrat yapabiliyorsunuz içeriyi, büyük odalarda hissettirmiyor farkı ancak küçük odalarda hissediliyor.

Daikin 2 kat pahalı, bu 2 kat fark sessizlik veya elektrik tasarrufu olarak geri dönmüyor size.

Daikin, mitsubishi, airfel alacak param vardı. Ama Allah beyin vermiş ve kullandım. Şirketteki klimaların birçoğu Baymak, çok memnunum çok şükür.

+ Baymakaan

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Teşekkür ederim hocam bilgilendirdiğin için, dikkate alacağım :)

Toplam Hit: 2758 Toplam Mesaj: 29
klima