Klima Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek
    hallederi_55 bunu yazdı

https://www.iklimsa.com//duvar-tipi-klimalar/sigma-plus-12000-btuh-a-inverter-klima-r32 

Gecen sene bunu almistim yanlis hatirlamiyorsam 3900e,suan bayaga artmis.Klimadan memnunum ancak iyi servise denk gelmek mesele,en ucuz satan yetkili servisten almistim tam orospu cocugu cikmislardi hatta konusu var bakabilirsin,ugrastim biraz.

Birde internette gezersen hep onerilen markalar modeller belli hocam cok cesit yok zaten,butceye gore belirliyorsun

bunun üstü çıktı hocam şimdi SGM12INVDMH 5350 TL den aşağı satmıyorum şuan malesef.. ihtiyaç olursa beklerim :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Tekrar teşekkürler @TheBattal hocam walla sinek giriyor diye hiç havalandırmıyordum sineklik taktırıp arada havalandırayım madem odadan dışarı da çıktığım yok zaten ölcez gitçez burada haberimiz yokmuş :D

Abartı bir durum oluşmaz odan çok küçük değilse, kapıyı açıp evin içinden havalandırabilirsin. İlla pencere şart değil. Ama bazı otellerde mesela açılır pencere koymuyorlar deli oluyorum... Kaya Ramada Büyükçekmece mesela :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

kapalı mekan için çıkış borusu olmayan. Mobil veya portatif klima öneresi lazım 50-60 m2 dükkan için. hangisini önerirsiniz ?

elektrigi az yakan sessiz calısan.

Toplam Hit: 5197 Toplam Mesaj: 54
klima