Klimadan Anlayan Müritler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar bugün filtreleri temizlerken geçen sene de dikkatimi çeken bir parçayı şimdi üşenmeden fotoğrafını çekip sizlerle paylaşmak istedim.

Bunun içinde incecik saç teli kadar incelikte bir tel geçiyor o kopuk vaziyette sizce bunun görevi nedir ? Klima 2-3 senedir böyle çalışıyor hiç bir sıkıntısı yok.

http://i.hizliresim.com/Xd4zAj.jpg 

http://i.hizliresim.com/bybo30.jpg 

Klima Arçelik active plasma plus. 10.5 luk

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

up

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Bide gorebilsek tam olcak mustemel sensordur.

delimiyim ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cappuccino
    cappuccino's avatar
    Erkek

+ iyon mu ne öyle birsey veren zımbırtı diye biliyorum 

demir alsam dünyadan bana karışan mı var ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    cappuccino bunu yazdı

+ iyon mu ne öyle birsey veren zımbırtı diye biliyorum 

saç teli gibi olan bir incecik tel hocam o mu vriyor :D

Toplam Hit: 774 Toplam Mesaj: 5
klima