Klimadan Anlayanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Merhabalar 12-13 yıllık bi klimam var denkı marka carrefeoursadan almistik bu zamana kadar tek bir arizasi dahi olmadi ama su an bi ariza oluştu 

Kumandadan klimayi kontrol edemiyorum, kapagin altındaki düğmeyle auto olarak acip kapatabiliyorum bazen kumandadan kontrol oluyor bazen olmuyor  (kumandada sorun yok kontrol edildi) 

Klimanin icindeki alici karti söküp gözünü degistirttim ama yine olmadı sanirim alici kartta bir sorun var

Parçayı bulamiyorum ne yapmam lazim yada parça tedarik konusunda yardimci olabilecek murid var mı

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

rubenias de oldu aynısı 450 tl istediler gidip daikin aldık 1850 tl ye :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Sorunu hallettim gözun baglanti yerlerini degistirip tekrar lehimlettim sorun halloldu :))

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
Toplam Hit: 706 Toplam Mesaj: 3
klima