folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Koca Ülkede Şu Kayitlari Aciklayacak Ses Muhendisi Yok Mu ?

Koca Ülkede Şu Kayitlari Aciklayacak Ses Muhendisi Yok Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    15 li yaslarimda ermeni soykirimini duydugumda akil var izan var iki ulke bir araya gelsin herkes kayitlarini ortaya doksun kim kime soykirim yapmis gorelim derdim. bana gore gerceklerin ispati herkesi tatmin edecek herkes icin olay bitecekti. ama oyle olmadi uzadida uzadi. her neyse simdi gunlerdir suren bir ses kaydi durumu var bir kesim montaj dublaj obur kesim dogru diyor? sorarim herkese bunlar ya gercektir yada yalan net bir cevabi olmali degil mi. bu isi yapan hic ses muhendisi yok mu hadi ulkede yok yabanci ulkeler bulamiyor mu. onceden sagda solda bulunan kazilarda cikan silahin duzmece olmadigina inandik ergenekon dedik simdi ise duzmece delilli komplo diyorlar. belkide cidden gozunu karartip birileri aylarca ugrasip montaj yapmistir olamaz mi tabiki olabilir ? eger buysa veya tersiyse samimi soruyorum ispatlayacak yuzde 50-60 oranla gercek yada dublaj montaj diye cevap vericek kimse yok mu ? veya yok ispatlanamaz sa bunun nedeni nedir? bence ulke olarak mal yerine aliniyoruz ya gercektir ya yalan.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam takip etmiyorsun heralde ses mühendislerinden analiz açıklamaları geldi.

Ayrıca bütün tapelerde tib kayıt numarası var. Madem kayıtlar sahte paylaşsınlar o kayıt numaralarındaki orijinal tapeleri anlayalım montaj mı.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Hocam takip etmiyorsun heralde ses mühendislerinden analiz açıklamaları geldi.

Ayrıca bütün tapelerde tib kayıt numarası var. Madem kayıtlar sahte paylaşsınlar o kayıt numaralarındaki orijinal tapeleri anlayalım montaj mı.

madem  montaj değiller orijinallerini versinler muhalefete

Mevzu derin | Papikolas Planet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

akpli arkadaşlar çok kendilerinden emin "montaj" diyorlar, onların açıklaması olmalı bu önerme dahilinde. Belki de herzaman ki gibi bu konu gözlerinden çok şaibeli bir biçimde kaçacak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Montaaaaaaaj, dublaaaaaj diyene inanan milyonlar varken ne gerek var analize?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı

akpli arkadaşlar çok kendilerinden emin "montaj" diyorlar, onların açıklaması olmalı bu önerme dahilinde. Belki de herzaman ki gibi bu konu gözlerinden çok şaibeli bir biçimde kaçacak.

abi konuyu değştirme seçmenin ne düşündüğünü sormuyor konuyu açan, sorduğu şey de bence çok mantıklı.

elli tane kaset çıktı. birisi de demediki bunları inceledim işte kullandığım programlar işte kanıtları vs vs. yok mudur böyle bir teknloji yani

İmkansizla imkan dahilinde olanin arasindaki tek fark, insanin kararlilik derecesidir. Tommy L.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Biri analiz ediyor diyor ki kayıtlar gerçek, ben diyorum ki analiz eden satılmış akp düşmanı.

Öteki çıkıyor diyor ki kayıtlar montaj, mataramasuko diyor ki AKP yalakası bu şirket.

İki ucu boklu değnek. Biz kavga ettiğimizle kalıyoruz

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı
    VBDream bunu yazdı

abi konuyu değştirme seçmenin ne düşündüğünü sormuyor konuyu açan, sorduğu şey de bence çok mantıklı.

elli tane kaset çıktı. birisi de demediki bunları inceledim işte kullandığım programlar işte kanıtları vs vs. yok mudur böyle bir teknloji yani

dostum konuyu değiştirmiyorum, soruyorum, kesin bir dille montaj deniyorsa eğer, hangi kanıya dayanarak, hangi teknik bilgiye dayanarak montaj denmiş bize de açıklasınlar bizde faydalanalım diyorum. Seçmen seçmeyen değil olay, kesin iddia da bulunanlardan bu iddia kaynağını dinlemek.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CameL
    CameL's avatar
    Erkek

Her yerde söylüyorum bu tapeler montaj olsaydı Başbakan bunu kanıtlar, muhalefetin altından girer üstünden çıkardı. Ama iktidar ve seçmeni bunu tercih etmek yerine muhalefetin konuşmalarına montaj yaparak montaj olduğunu kanıtlamaya çalıştılar.

Ayrıca kriptolu telefonumu dinlediler veya Aydın Doğan davası konusundaki açıklamalarıyla Başbakan'da içlerinden bazılarının doğruluğunu kendisi de kabul etti zaten.

He olaki kesinliği kanıtlansın, şu durumdan pek farklı olmayacak zaten.

CameL tarafından 26/Mar/14 02:16 tarihinde düzenlenmiştir

Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Biri analiz ediyor diyor ki kayıtlar gerçek, ben diyorum ki analiz eden satılmış akp düşmanı.

Öteki çıkıyor diyor ki kayıtlar montaj, mataramasuko diyor ki AKP yalakası bu şirket.

İki ucu boklu değnek. Biz kavga ettiğimizle kalıyoruz

hocam eğer kayıtların gerçek olmadığına inanıyosan. yani gerçek anlamda montaj olduğunu düşünüyosan yazık yani diyebileceğim hiç bişey yok

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Hocam allasen bugün sen devleti dolandırsan ve ses kaydın cıksa sen de kalkıp montaj dersin. Kalkıp da evet ses kaydı doğrudur demenin bir mantığı yok. Çünkü alışmışsın bir kere o koltuğa. Hem medya zaten elinde. Kullanmayı bildikten sonra TSK yı terörist PKK yı kurtarıcı bile gösterebilirsin. Bunu da yapıyorlar gerçi.

Yani kayıtlar reel diyip adam bir milyon tane de kanıt koysa en azından ülkenin % 65-70 inin haberi olmayacak. O yüzden sıkıntı edilecek bir durum değil.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
Toplam Hit: 2684 Toplam Mesaj: 35