folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Koca Ülkede Şu Kayitlari Aciklayacak Ses Muhendisi Yok Mu ?

Koca Ülkede Şu Kayitlari Aciklayacak Ses Muhendisi Yok Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Biri analiz ediyor diyor ki kayıtlar gerçek, ben diyorum ki analiz eden satılmış akp düşmanı.

Öteki çıkıyor diyor ki kayıtlar montaj, mataramasuko diyor ki AKP yalakası bu şirket.

İki ucu boklu değnek. Biz kavga ettiğimizle kalıyoruz

Kayıtların montaj olduğunu söyleyen şirket hangisi?  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Biri analiz ediyor diyor ki kayıtlar gerçek, ben diyorum ki analiz eden satılmış akp düşmanı.

Öteki çıkıyor diyor ki kayıtlar montaj, mataramasuko diyor ki AKP yalakası bu şirket.

kim analiz etti de montaj diyor? 'amerikadaki bir stüdyo' mu ? :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

mfatihbodur sen tam bir allahsızsın 

osckar schindler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Kayıtların montaj olduğunu söyleyen şirket hangisi?  

La misal la niye celalleniyosunuz.. laf söylenmeye gelmiyor ha :D

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Öncelikle, FSEK alanında bilirkişiyim onu belirteyim, hatta gece 5de bi bankanın ses kayıtlarını döküyorum müşterisiyle meydana gelen bir sorundan dolayı, neyse konumuz bu değil,

Adliyede müşterek rapor hazırladığımız, ve raporun teknik kısımlarından çok mevzuat kısmıyla ilgilendiğimiz için diğer uzmanlarla aramızda öyle çok yakın bir temas olmuyor, elbette rapor sunulmadan önce en az 3-4 saat üzerinde çalışılıyor ama genel olarak ayrı ayrı çalışıyoruz numuneler dosya ve ekleri vs üzerinde.

Bu ses kayıtlarından önce, mesela bu kabataş olaıyndaki görüntüler bilirkişiye incelenmesi için veriliyor, tam olarak kimin sızdırdığı belli olmasa da dikkatler bilirkişinin üzerinde toplandı, 50bin lira falan konuşuluyor ki hani doğru mudur değil midir bişi diyemem.

Şimdi bunları az çok işleyişe hakim olun diye anlattım, bizim bu alanda uzman bilirkişi olarak çalışan arkadaşlara sorduğumuz zaman aldığımız cevap aynı, kayıtlardaki montaj sadece kayıtlar arasında mevcut. Bu dinlemelerin bazıları yasal olsa da, sisteme girip orjinal kayıta ulaşanı ben görmedim duymadım. Ama şunu da biliyoruz ki geçen intehar eden bir çocuk için yıllar öncesine kadar tüm arama kayıtlarını döktüler, ki öyle ahım şahım şüpeli bir durum da değildi, banka olayında da öyle, adam şimdi kabul etmiyor bu adamlar bu bant'ta kesme yapmış diyor, şimdi TİB'den kayıt istenecek ve karşılaştırılacak, son derece basit bir şey, ama gel gör ki, orjinal kayıtları vermezler, veremezler çünkü kayıtlar yüzde 100 gerçek. Gerçek sorun iktidarda değil bu konuda elbet montaj diyecek. Sorun halkta.

Bu adamları destekleyenlerde sorun var, adam ezik, adam hayatında hiç değer görmemiş sevilmemiş, babası bizim çocuk da imam hatipde okuyor dediği zaman karşı taraf hımmm deyip "vay işsiz oğlan vay" diye düşünmüş, o çocuk orda ezilmiş, yaşıtları kızlarla gezerken o hep maddi manevi engellerden dolayı gitmiş mahallenin namuslu görünen birisiyle evlenmiş, sevmemiş, gerçekten sevişmemiş, sarhoş olmamış, içten içe hep kıskanmış, o kadar kıskanmış ki, canı acımasın diye nefret duvarı örmüş, adına da cehennemlikler demiş. Bu insanlar ilk defa bir yönetim tarafından adam yerine kondu, benim halkım ne diyorsa doğrudur dendi. İyi bir şey mi kötü bir şey  mi karar sizin, bildiğim tek bir şey var, bu adamlar gözlerini açtıkları kısacık hayatın, çeşitli renklerinden bir gram tat almadan sonsuzluğa karışacak.

glaurung tarafından 26/Mar/14 05:09 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

uzman var da açıklyabilecek uzman yok, o varsa da yayınlayabilecek medya yok.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

Öncelikle, FSEK alanında bilirkişiyim onu belirteyim, hatta gece 5de bi bankanın ses kayıtlarını döküyorum müşterisiyle meydana gelen bir sorundan dolayı, neyse konumuz bu değil,

Adliyede müşterek rapor hazırladığımız, ve raporun teknik kısımlarından çok mevzuat kısmıyla ilgilendiğimiz için diğer uzmanlarla aramızda öyle çok yakın bir temas olmuyor, elbette rapor sunulmadan önce en az 3-4 saat üzerinde çalışılıyor ama genel olarak ayrı ayrı çalışıyoruz numuneler dosya ve ekleri vs üzerinde.

Bu ses kayıtlarından önce, mesela bu kabataş olaıyndaki görüntüler bilirkişiye incelenmesi için veriliyor, tam olarak kimin sızdırdığı belli olmasa da dikkatler bilirkişinin üzerinde toplandı, 50bin lira falan konuşuluyor ki hani doğru mudur değil midir bişi diyemem.

Şimdi bunları az çok işleyişe hakim olun diye anlattım, bizim bu alanda uzman bilirkişi olarak çalışan arkadaşlara sorduğumuz zaman aldığımız cevap aynı, kayıtlardaki montaj sadece kayıtlar arasında mevcut. Bu dinlemelerin bazıları yasal olsa da, sisteme girip orjinal kayıta ulaşanı ben görmedim duymadım. Ama şunu da biliyoruz ki geçen intehar eden bir çocuk için yıllar öncesine kadar tüm arama kayıtlarını döktüler, ki öyle ahım şahım şüpeli bir durum da değildi, banka olayında da öyle, adam şimdi kabul etmiyor bu adamlar bu bant'ta kesme yapmış diyor, şimdi TİB'den kayıt istenecek ve karşılaştırılacak, son derece basit bir şey, ama gel gör ki, orjinal kayıtları vermezler, veremezler çünkü kayıtlar yüzde 100 gerçek. Gerçek sorun iktidarda değil bu konuda elbet montaj diyecek. Sorun halkta.

Bu adamları destekleyenlerde sorun var, adam ezik, adam hayatında hiç değer görmemiş sevilmemiş, babası bizim çocuk da imam hatipde okuyor dediği zaman karşı taraf hımmm deyip "vay işsiz oğlan vay" diye düşünmüş, o çocuk orda ezilmiş, yaşıtları kızlarla gezerken o hep maddi manevi engellerden dolayı gitmiş mahallenin namuslu görünen birisiyle evlenmiş, sevmemiş, gerçekten sevişmemiş, sarhoş olmamış, içten içe hep kıskanmış, o kadar kıskanmış ki, canı acımasın diye nefret duvarı örmüş, adına da cehennemlikler demiş. Bu insanlar ilk defa bir yönetim tarafından adam yerine kondu, benim halkım ne diyorsa doğrudur dendi. İyi bir şey mi kötü bir şey  mi karar sizin, bildiğim tek bir şey var, bu adamlar gözlerini açtıkları kısacık hayatın, çeşitli renklerinden bir gram tat almadan sonsuzluğa karışacak.

Teknik açıklamalara katılıyorum. Son bölümde geçtiğin akp tabanının sosyo-kültürel ve psikolojik analizine de şapka çıkartırım. Denecek birşey kalmadı.

Errare Humanum Est
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı

akpli arkadaşlar çok kendilerinden emin "montaj" diyorlar, onların açıklaması olmalı bu önerme dahilinde. Belki de herzaman ki gibi bu konu gözlerinden çok şaibeli bir biçimde kaçacak.

sdece akp liler demiyor montaj olduğunu

bende diyorum montaj

3-4 dinleme bir araya getirilip montajlanıp veriliyor bu gerçek kimse inkr edemez

inkr etmeye çalıştıkları bunların yalan iftira olduğu

yalan iftira değil gerçek farklı zamanlarda konuştukları konular bir biri peşine eklenerek hazırlnmış montajlar bunlar

kolayı var la

çakın ortaya yalancının diyin ebesi nenesi doğmuşundn doğacağına bi makara atın ortaya bakalım ses soluk kalacakmı kimsede

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tayyip hazretleri açıkladı montaj dedi daha ne bilimsel bir açıklama bekliyorsunuz ki haşa bizlerin onun lafının üstüne laf deme gibi bir lüksümüz yok

"siz ki ondan daha iyi mi bileceksiniz şüphesiz o montajı duyan ve görendir"

(makara 14)

O kayıtlar montaj olsaydı şimdiye kadar 50 sefer ekranlarda işin uzmanlarıyla açıklıyor olurlardı hepsi bariz gerçek 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Varda yokmuş gibi yapıyorlar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 2682 Toplam Mesaj: 35