folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Koca Ülkede Şu Kayitlari Aciklayacak Ses Muhendisi Yok Mu ?

Koca Ülkede Şu Kayitlari Aciklayacak Ses Muhendisi Yok Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

rte 2*2=5 dese inanıcak milyonlar var. analiz edilse ne olucak

le le le sakine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

la tayyip çıkıp bunlar doğru dese bile %30 alır aga , derler ne olucak abiiiiiii ümmet için yapmıştır ümmetin son umuduuuuuuuuu.Ümmet dua ediyor başbakana.

Aşağıdan yukarıdan yolun sonu görünüyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

montaj olsa hergun televizyona cikar butun kanitlari ile 7/24 canli yayin yapardi.

adamlar sarkiyi bile calmis. adam aciklama yaptiktan sonra. biz bilmiyorduk. telif hakki neyse veririze gittiler

adamin sesi cikmasa yine onlara kar kalicakti.

o adamda adam degilmis ya neyse :)

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    demirci bunu yazdı

montaj olsa hergun televizyona cikar butun kanitlari ile 7/24 canli yayin yapardi.

adamlar sarkiyi bile calmis. adam aciklama yaptiktan sonra. biz bilmiyorduk. telif hakki neyse veririze gittiler

adamin sesi cikmasa yine onlara kar kalicakti.

o adamda adam degilmis ya neyse :)

kazakistanlı adamın umrunda mı senin ülkende ki siyaset adam senin ülkedeki vatandaşlardan sağladığı gelire bakar niye bu ülkenin başbakanıyla kötü olsunda ticaretine taş mı koysun seçimden sonra unutulup gidilecek zaten

mhp nin saflığı tayyipten önce o seçim müziği yapacaktı milliyetçiliği ayaklar altına alan adam bayrakla dombra ile siyaset yapıyor milliyetçi geçinen MHP de tık yok

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Ulan kasetlerdeki konuşmayı yapan adamlar bile diyemiyor ki yalan burdakiler ben öyle birşey demedim demiyor. Dedikleri şey şu; Bunlar devleti bile, kriptolu telefonlarımıza rağmen dinlediler. Yani bu şu demek oluyor biz o boku yedik. Siz hala montaj diyin :D Ulan adam kabul ediyor dinlendik diyor siz hayır montaj bu. Nasıl bir kafayla yaşıyosunuz merak ediyorum.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

yok

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

başta montaj falan dedikleri için sonradan tib numaralarını verdiler. adamlar aha kanıt bu diyorlar. sonra ne oldu kayıtlar silinmeye başlandığı haberleri çıktı her yerde.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Biri analiz ediyor diyor ki kayıtlar gerçek, ben diyorum ki analiz eden satılmış akp düşmanı.

Öteki çıkıyor diyor ki kayıtlar montaj, mataramasuko diyor ki AKP yalakası bu şirket.

İki ucu boklu değnek. Biz kavga ettiğimizle kalıyoruz

Kayıtların montaj olduğunu söyleyen şirket hangisi?  

La misal la niye celalleniyosunuz.. laf söylenmeye gelmiyor ha :D

Bazen diyorum ki bu fatih acacba bilal mi?Sonra diyorum ki yok ulan bilal bile bu kadar savunamaz babasını,bence bu fatih başçalan.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek

möhendine ne hacet fetva verecek iki makaralı imam bulurlar oldu bitti :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

yau cahil insanlara laf anlatmak cok zor.

montaj heee montaj tabi malmisin. 2 ses kaydini birlestirince montaj oluyor zaten.

arasina kafiyeli bir kelime daha sikistiriyor bu ibnetor tayyip diyorki dublaj. ebenin orekesi dublaj.

tabi insanimiz bir montajla dublajin farkini arastirmayi bile dusunmuyor.

dublaj olmasi icin araya eklemeler yapilmasi lazim, ayni sesle farkli kelimeler eklenmesi lazim, bunlari olagan bir gorusmedeki konusmalar gibi gostermek lazim. 

ki tapelere dublaj deyen anca salakdir.

ama montaj.

sanki montaj olunca konusmalar yalan oluyor.

ama adamlar mal.

cok sinirliyim bu insanlara 15 gun dublajla montajin farkini, 15*24 saata anlatmak istiyorum su yok yemek yok, sicmak isemek yok.

dublaj nedir? montaj nedir ?

ogreneceksin ulan it!

anca gidersin...
Toplam Hit: 2739 Toplam Mesaj: 35