Konuşan Tarih

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. arkadaşlar telefonu konuşturma işini yaptım. gayet rahat türkçe konuşabiliyor. ayarlardan tts ayarlarını bulun wifi bağlı olsun burdan türkçe paketini indirebiliyoz. telefonum s3mini ekranını ekranı yukarıdan aşağı çekince wifi, mobil veri falan açılıp kapanan menüden eller serbest modunu açtım birisi aradığında arayanın adını söylüyor "kişisinden gelen arama" diyo, zentts diye program buldum yazdıklarımı türkçe lisanıyla bayan sesiyle söylüyor. bayan dediğimde alenen bankacı bayanlar olurya onlar gibi söylüyor (((: bu kadar telefonu konuşturmuşken hergün bir kere sabahtan o günü söylesin diye düşündüm. konuşan tarih diye aradım ama beklediğimden farklı şeyler çıktı. böyle bişey gören duyan var mı? yani şunu istiyorum; mesela " bugün salı " ingilizcesi varsada olur. manayla hangi gün ingilizce ne demekmiş öğrenirim (: 

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

konuyu editleme linki yok buraya yazayım:

arkadaşlar bu muhabbeti hala arıyorum. akıllı telefon olaraktan hiç değilse günde bir defa hangi gün olduğunu söylesin.

konuşan saatle ilgili tecrübemi paylaşayım; konuşan saat diye google play'da aratınca ilk çıkanı kullandım baya süre ama bi zaman sonra alenen kafasına göre 10'da başlatıyordum tamam 10'da başlıyor her yarım saatte bir saati söylemesi gerekirken bazen ya hiç söylemiyor yada 10:30 tamam 11 yok 11:30 yok 12 yok 12:30 söylüyo falan bunun gibi arıza çıkarmaya başladı. bunun gibi başka program şunu buldum; yine programın ismi konuşan saat programın simgesi saat 7'yi gösteren yeşil renkte bi fotoğraf var. bunda tamamen kendimiz ayarlıyoz; kaçta başlayıp kaçta bitecek, kaç dakikada bir saati söyleyecek kendimiz ayarlıyoz.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 709 Toplam Mesaj: 2
konuşan tarih