folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpek Isırması

Köpek Isırması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

Hocam ısıran köpeği kuduz değilse bile zehirle ölsün. Yrn kuduz olup bir başkasını veya çocuğu ısırabilir. Hayvanları seviyorum fazlasıyla ama böyle durduk yere ısırdılarmı tahammülüm yok.

Sence durduk yere mi ısırmış? 

Benim bir kangal köpeğim var. Her gün boğuşup türlü çeşit oyunlarla vakit geçiriyoruz. Bizzat elimle besliyorum, sakince alıyor elimden kemiği, eti. Dişi parmağıma değmiyor bile.

El kadardı aldığımda, şuan 72 kilo.

Bugün bu hayvanın önüne etini koymaya gitsem, koyana kadar sorun yok. Yediği esnada ağzına vurup etini almaya kalkarsam, benim kolumu oracıkta delik deşik eder. Bu, bu hayvanın beni sevmediğini göstermez. İçgüdü meselesidir.

Hayvanları seviyormuş ama zehirleyecekmiş de ölecekmiş. Oldu anasını satayım. Sen sevmiyorsun diye anti-köpek zehri bulup helikopterle salsınlar şehire, ne dersin? Nasıl sinirlendim belli değil şuan.

Hayvanın oyalandığı peçeteye dokununca, kıllanmış ve korumuş kendisini. Yemeğin tadı sinmişse, kimbilir belki halen yemek var ümidiyle peçeteye bakıyordu ve "seagate189" hocam ayağını sokunca kıskandı. Her şey olabilir. 

Zehirle ve ölsün mantığındaki herkesi kuduz olup ısırır umarım. Böylelikle zehirlenip ölmek nasıl bir şeymiş görürsünüz. 

O hayvandan değerli değilsin birader. Bu kafayla, o hayvandan eksiğin var fazlan yok.

Th3Ultra tarafından 06/Haz/17 19:52 tarihinde düzenlenmiştir

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

Hocam ısıran köpeği kuduz değilse bile zehirle ölsün. Yrn kuduz olup bir başkasını veya çocuğu ısırabilir. Hayvanları seviyorum fazlasıyla ama böyle durduk yere ısırdılarmı tahammülüm yok.

Oruç tutuyorsan tutma kardeş yaramıyor , olanıda kaybediyorsun he oruclu olmayıpta bu kafa varsa yapacak birşey yok nakil şart.

Ignorance is bliss.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

Bence seni zehirleyelim çünkü bu kafayla yaşamak çevreye zarar verir. Hayvanlar kimi ısıracaklarını iyi bilir. 

Toplam Hit: 9547 Toplam Mesaj: 64
kuduz