Kopya , Okul Anıları...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sword_Of_Darkness
    Sword_Of_Darkness's avatar
    Erkek

yazılıdayız lise sonda en arka cam kenarı bizim mekanımızdı. kağıta yazdık kopyayı sınav bitti kağıtları verecez hoca başımızda dikiliyo arkadaş bana baktı naapalım kağıdı die

hocanın giydiği  önlüğün cebine attı kağıdı biz sınav kağıtlarını verecektik hoca biraz ileri gitti elini cebine attı baktı kağıt var çıkardı baktı kafasını salladı ama bişeyde dememişti kimseye

bi<zsınavdan sonra gülmekten ölecektik herkes salak salak bize aabkıyodu

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Din dersinde , Alo fetva attının numarasını 118 den öğrendik , sonra sorduk yanıtımızı oldık :) Ortaokul , lise yıllarından din dersinden sadece o soruyu hatırlarım :)

Hz.Muhammedin yaşadığı döneme ne denir? (soru buydu)

Alo fetva hattıyla konuşan bendim , adamın cevabı aslı-saadetti ben öyle duymuştum :)

Neyse sınav sonuçları okundu , herkes 70 aldı :) Meğer asrı-saadet miş  tüm sınıfın 30 puanını düşürdümdü :D Ey gidi ibrahim hoca :) Yıllar geçti aklıma geldin gene :D

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LiL_CaT
    LiL_CaT's avatar
    Erkek
    walla ben okulun ve sınıfın en psikopatı olarak görülüyorum her an herseyi yapabiliyorum.Biri git hocanın kafaya silgi at diyorsa aa atamaz filan diyorlar ya işte ben atıyorum nedeni psikopatım.Ara sıra derste ve tenefüste bağırıp çağırıp milletin tırsmasını sağlıyor kızların yanında küfürlü konusarak kendimden soğumalarını sağlıyorum.Püh cok zekiyim ya,hehehehe
Toplam Hit: 3428 Toplam Mesaj: 14