folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Kopya Yazılar Arama Motoru İlişkisi

Kopya Yazılar Arama Motoru İlişkisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Çok uzatmadan sorayım, nette bulduğum sitelerden bazı yazıları önce Word belgesine sonrda wordpress tabanlı siteme yazı olarak ufak tefek düzenleme yaparak eklesem ileride seo googlr arama vs olumsuz etkiler mi ?

Tahribattaki makale satan müridten satın alacaktım, malesef konu ile ilgili yazı yok dedi.

basit sıradan yazılar bilgisayar tamirat tadilat network, tek tek yazadabilirim ama sormak istedim.

birde il, sektör gibi bilgiler girip bana bu kelimelerden random etiket oluşturacak yetenekte bir platform var mıdır?

siyahbereli tarafından 27/Nis/19 17:32 tarihinde düzenlenmiştir

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek

hocam makale yazdırmak istiyorsan yardımcı olabilirim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek

bknz. makale spinner siteleri :)

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    tajdin bunu yazdı

hocam makale yazdırmak istiyorsan yardımcı olabilirim

ücretleri falan nedir bilmiyorum bu aralar elim sıkışık ama teklifni aklımda tutarım

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    hworm bunu yazdı

O nedir biraz açar mısın, ben tam olarak makale değilde sektörel bilgiler desek daha anlamlı olur. Ama spinner olayını duymamıştım nedir ne değildir 

Edit, biraz bakındım. Aradığım şey bu mu bilemedim. İngilizce sitelerden kopyalayıp bir programa atıp türkçeye translate mi yapacağım?

siyahbereli tarafından 27/Nis/19 20:33 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Beyler cevabı bulamadım, kopya textler  kullanmak problem olur mu olmaz mı?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Olur.

ZzZzZzZ...!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    trooper bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

Olur.

Nasıl oluyor, yani sebebi ne oluyor, textin ilk public edildiği domainin id sini falan alıp textleri kelime kelime karşılaştırma mı yapıyor. mantığı nedir. Teşekkür ederim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı
    hworm bunu yazdı

O nedir biraz açar mısın, ben tam olarak makale değilde sektörel bilgiler desek daha anlamlı olur. Ama spinner olayını duymamıştım nedir ne değildir 

Edit, biraz bakındım. Aradığım şey bu mu bilemedim. İngilizce sitelerden kopyalayıp bir programa atıp türkçeye translate mi yapacağım?

Türkçe makale, yazı, bilgi metni, günlük, gezi yazısı her ne istiyorsan hocam fark etmez :D türkçe makaleyi yapıştırıyorsun eş anlamlı kelimeler ile sana yapısını fazla bozmadan google aranı bozmayacak şekilde vermeye çalışıyor :)

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    hworm bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı
    hworm bunu yazdı

Türkçe makale, yazı, bilgi metni, günlük, gezi yazısı her ne istiyorsan hocam fark etmez :D türkçe makaleyi yapıştırıyorsun eş anlamlı kelimeler ile sana yapısını fazla bozmadan google  ile aranı bozmayacak şekilde vermeye çalışıyor :)

Bence @SiyahBereli 'nin merak ettiği (yada benim öyle zannettiğim) farklı birşey dâhâ var; eş anlamlı kelimeleri bulup değiştirmesinin haricinde, kelimelerin çeşitlerinde de iyelik,yapım,çekim, vb eklerinin değişimi Google'ı mutlu etmenin dışında ,makaleyi okunabilir kılıyor mu? 

Geçmişte haberlerde hangi askeri davalara konu olmuştu,  bilmiyorum; insan eliyle dahi metinler denetlense de isim,sıfat,zarf,Eylem ve alt türlerinde dâhî(?) ek aldıklarında Kişi,yer,zaman,anlam yönlerinden anlamda yada anlamada çarpıklıklara sebep oluyordu. 

Google bunu nasıl anlıyor, özellikle farklı dillerde? Biçimce olumlu anlamlı olup, anlamca olumsuz olan cümleler var. Tabi bunların kuralları var fakat, mekanik söz dizininden daha farklı sonuçlar da var. 

Gerçi bu bir üniversitenin, sallıyorum, stan'fort uni'sinde de araştırma konusuydu. hattâ, ..(takıldım) hatırladım; üniversitelerde tez içeriklerini geçmişteki tezler ile karşılaştırıp intihâl(?) olup olmadığını ~%80-90'larla cevaplayabilen bir programın adı geçmişti(ismini hatırlayamadım @izzmarit 'es hatırlayabilir). Gerçi bu da atlatılabiliyordu, sanırım. özellikle metinde kullanılan atıf bağlaçlar önemli özellikler arz ediyordu. am08h.10m  '^^"

RitmFarbRacourci tarafından 28/Nis/19 08:16 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    hworm bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı
    hworm bunu yazdı

Türkçe makale, yazı, bilgi metni, günlük, gezi yazısı her ne istiyorsan hocam fark etmez :D türkçe makaleyi yapıştırıyorsun eş anlamlı kelimeler ile sana yapısını fazla bozmadan google aranı bozmayacak şekilde vermeye çalışıyor :)

Bu işi yapan önerebileceğin site var mı hocam,?  elim sıkışık ücretsiz varsa iyi olur.

Toplam Hit: 1023 Toplam Mesaj: 11
seo kopya