folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Korkunç Kanser Gerçeği !

Korkunç Kanser Gerçeği !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BOZO
    BOZO's avatar
    Erkek
    Ankara'da bir çete, "Synovex" ve "Ralgro" adlı hormonlu ilaçları hayvanlara enjekte ediyor, kısa sürede kilo almalarını sağlıyordu. Yakalandılar. Bilirkişi skandalı araştırdı. İşte korkunç gerçek: .

Takvim'in gündeme getirdiği kanserli etlerle ilgili bilirkişi raporu açıklandı: Hayvanlara kanser yapan hormon ilaçlarını verdiler, insanlığı zehirlediler.

Türkiye, 20 Şubat 2007'de Takvim'in manşeti ile sarsılmıştı. Ankara'da veteriner Ali D. ile veteriner teknisyeni İbrahim K., kansere yol açan ve kullanımı yasak olan "Synovex" ve "Ralgro" adlı hormonlu ilaçları besicilik çiftliklerine sattıkları gerekçesiyle gözaltına alınmıştı. Ancak zanlılar serbest kalmışlardı. İşin peşini bırakmayan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, 3 profesöre bilirkişi raporu hazırlattı.

Bilirkişi raporu korkunç gerçeği gözler önüne serdi: "İnsanlarda kansere yol açabilecek hormonları hayvanlara enjekte ettiler". Ali D. ve İbrahim K. yeniden gözaltına alındı. İbrahim K. ifadesinde, ilaçların veterinerlik hizmetlerinde çalışan "çantacılar" tarafından satıldığını ve birçok yerde kullanıldığını söyledi. Ali D. ise suçlamaları kabul etmedi. Soruşturma sürüyor.

kaynak: Takvim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    olm burası türkiye kendin yetiştirmeyip yediğin herşeyin içinde her bi bok oluyo
    ilaçların içinden kireç alçı vb şeyler çıktı daha ne olsun?
    insan hayatı bu kadar ucuz mu?

punto cero
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    zamanındada delidanalı etleri yedirmişlerdi :) hiç et yiyip deliren bir insan gördünüzmü.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dangerover
    dangerover's avatar
    Erkek
    abartmayın o kdarda korkunc degilim :D biri benden bahsetmiş gene

Bu aralar Pek net..
Toplam Hit: 1127 Toplam Mesaj: 4