Korn 2007

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    Memorial bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu sana son cevabım gönül isterdiki şimdi sana iq özürlü gibi davranmam gerekmeseydi...

ahaha :-D

1- numetal rock mı oluyo şimdi :D aögnjadkgnjşszdkjhnajkdnh

1.Cevap : Nu-metal bikere bu şekilde yazılır Nu latinceden gelir olumsuzluk ekidir şimdi arkadaşım birleştir Metal Olmayan anlamına geliyo dimi aferin iyi birleştiriyosun... 

2- madem numetal=rock'mış o zaman 60lı 70li yıllarda çıkan baba rock gruplarının hepsine numetal grubu diyelim.

2.Cevap : Böle bi saçmalığa cevap yazma gereğini zaten duymadım o dönemlerde çıkan gruplara gereken tür verildi zaten...

3- o senin dediğin black, death vs. metal müziğin alt dallarıdır, yani numetal de metal müziktir black, death, doom vs. de metal müzik grubuna girer.

3.Cevap : bkz Cevap4.

4- gidin biraz müzikolojiyi araştırın, sözlüklerden müzik türlerini okuyun. sonra gelip ahkam kesmeye çalışın.

4.Cevap : Alsana müzikoloji bkz Cevap1.

algoritmaya bak be aşsdlaşslfşaslf braz daha geliştir süper olcak.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    Napalım hoca artık arkadaşa bu şekilde anlatmak gerkti :)

Abra Kadabra
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzz
    Fuzz's avatar
    Erkek
    Memorial bunu yazdı:

Bu sana son cevabım gönül isterdiki şimdi sana iq özürlü gibi davranmam gerekmeseydi...

ahaha :-D

1- numetal rock mı oluyo şimdi :D aögnjadkgnjşszdkjhnajkdnh

1.Cevap : Nu-metal bikere bu şekilde yazılır Nu latinceden gelir olumsuzluk ekidir şimdi arkadaşım birleştir Metal Olmayan anlamına geliyo dimi aferin iyi birleştiriyosun...

2- madem numetal=rock'mış o zaman 60lı 70li yıllarda çıkan baba rock gruplarının hepsine numetal grubu diyelim.

2.Cevap : Böle bi saçmalığa cevap yazma gereğini zaten duymadım o dönemlerde çıkan gruplara gereken tür verildi zaten...

3- o senin dediğin black, death vs. metal müziğin alt dallarıdır, yani numetal de metal müziktir black, death, doom vs. de metal müzik grubuna girer.

3.Cevap : bkz Cevap4.

4- gidin biraz müzikolojiyi araştırın, sözlüklerden müzik türlerini okuyun. sonra gelip ahkam kesmeye çalışın.

4.Cevap : Alsana müzikoloji bkz Cevap1.

önceki mesajlarımda numetal'e bok atan herkesi tek tek göt ettim, gerekli linkleri verdim hala şu cahil halinle bi şeyler anlatmaya çalışıyon (evet numetal arada tire yok :P).

yok latinceymiş yok bilmeneymiş. tıp mı konuşuyoz lan burda ne latincesi ?

akıl fikir ne diyim...

"we lose ourselves but we find it all"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

DeAd_BoDiEs bunu yazdı:
    bu adamların 1994 te çıkardığı follow the leader albümü süperdi gerisi korn değil bana göre..gerçek tarzı 1994 teydi =)
    kesinlikle katılıyorum 

mimi " yim ben ...
Toplam Hit: 3536 Toplam Mesaj: 35