folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Korona Virüs Kafama Takılan Mevzular

Korona Virüs Kafama Takılan Mevzular

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Maskelerin bi boka yaramadığını düşünme sebebim. Gördüğüm insanların bir kısmı siyah maske takıyor diğer kısım ya çene altı takıyor ya burnu açık....
    Takan, polis ceza yazmasın diye takıyor.
    Çoğu işyerinde çalışanlar takmıyor , cafelerde müşteriler takmıyor , 
    O beyaz maskeyi takanlar , aynı maskeyi kaç gün takıyor + cebinde taşıyor , elden ele geziyor... 

O maske hasta olan kişi hastalığı bulaştırmasın yaymasın diye takılıyo olsa bile zaten kimse doğru düzgün kullanmıyor. İnançsızlığım bu yüzden. 
    N95 takana rastlamadım , bi yaşlı dayıda gaz maskesi gördüm geri kalan herkes sallapati.

Hapşırmak için maskeyi indiren çiğköfteci gördüm. Ağzında maskeyle sürekli oynayıp yemek dağıtan yemekhane görevlisi gördüm. Hava sıcak diye maskesi çene altında çalışan , yemeksepetine sürekli ürün gönderen işletmeler gördüm....

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

1- Sitede korona virüse yakalandığını söyleyen ve baya hastanede yatıp tedavi olan arkadaşlar oldu. Türkiyede korona virüs açıklanmadan önce ciddi olarak hastaydım , hastalık açıklandıktan sonra hastaneye gitmiş olsaydım büyük ihtimalle beni de korona diyerek yatıracaklardı.... Başka bir salgını korona virüs , öldürüyor , çok feci yayılıyor vs. diyerek iteliyor olabilirler mi ? 

2- Çevrenizde koronadan ölen tanıdığınız var mı ? %100 koronadan öldüğüne emin miyiz ? Gömülürken özel bir prosedür uygulandı mı ?

3-Hiçbir doktor veya hemşirenin sosyal medyada bu süreçte olanlarla ilgili bilgi verdiği , olanları , deneyimlerini anlattığı herhangi bir yazı veya videoya rastlamadım... Susturuldular mı ? Yada bana mı denk gelmedi ?

4- Bazı özel hastanelerde alakalı alakasız kişilere korona virüs var sizde denildiğine rastladım. Hastayı karantinaya alıp , beraber geldiği yakınının hastane kantininde dolanmasına izin verilmesi falan soru işareti

5-Bazı ilgili/yetkili kişilerin boş beleş tavırlarına rastladım. Hastaydım , aile hekimine gittim , zar zor oraya gitmiş olmama rağmen -işe git çalış- dedi.... Zar zor geldim diyerek rapor aldım... İlaç olarak bi ateş düşürücü verdi... Bas bas ateş düşürücü almayın denilmesine rağmen ne alaka ? ilacı içmedim , ilk gittiğimde ateşim yoktu , sonra ateşlendim... Allahtan bi cacık çıkmadı. Korona şüphesi ve tedbire ne oldu yoksa koronaya inanmayan doktorlar mı mevcut ?

6- O beyaz maskelerin bi boka yaradığına inanıyor musunuz ? Ben inanmıyorum , zaten doğru dürüst kullanıldığınıda görmedim....

7-Haberleri takip etmiyorum , iyileşen , hastalanan vs. kişiler ile ilgili rakamlara inanıyor musunuz ? 

8- YENİ NORMAL diye pompalanan ve bu sosyal mesafe hikayeleri sizcede fazla amerikan paranoyası ürünü değil mi? İnsanları komple birbirlerinden ayırıp dijitalleştiriyorlar , sonumuz ne olacak SURETLER(Surrogates-2009 Action/Sci-fi) mi ? 

9- Berat ve Kayınpederi niye maske takmıyor ? 

-0-

Açıkçası bu yıl geçirdiğim 2 ateşli ve ağır soğuk algınlığı sonrası ortada bir hastalığın dolandığına inancım sonsuz fakat bu hastalığın abartıldığı kadar olup olmadığı konusunda kafam karışık. Resmen küresel bir komplo ve toplum mühendisliği vakasına benziyor... 

İzlenen politikaların anormalliğide cabası. Ayasofyada kılınan namaz iman sahiplerine korona virüs bulaşmadığının kanıtı mı yoksa ? Sizin kafanızdaki sorular neler ? 

Valla bilmiyomda bizimkiler maskeyi yıkayıp çitileyip, kuruttuktan sonra tekrar tekrar kullanıyorlar, maksat ceza yazmasınlar. :) Cezalarda az uz değil, oldukça astronomik düzeyde.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Amerikadaki olaylarda vs firlamasi gerekiyordu. Bi bok olmadı. 24 haziranda sikilmesi lazımdi amerikanın. Ama olmadı, biraz inancım azaldı.. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    italyan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Yalnız Korona o kadar ölümcül değil. Korona'dan ölenler genelde tansiyon ve kalp rahatsızlığı olan kişiler. O yüzden ihtiyarlara sokağa çıkma yasağı vs geldi. Gençler grip gibi ayakta bile atlatıyor Korona'yı.

Hatta hiç bir belirti göstermeden burnu bile akmadan atlatanlar bile var.

Hiçbir doktordan duymamış olmama rağmen fısıltı gazetesi yollu duyduğum şöyle bir olay var , alakalı alakasız sebeplerden ölenler için bile ölüm sebebi olarak korona yazıyorlarmış... Süreci bilmiyorum , belki saçma belki olabilir...  Sürecin içinden bi doktordan veya hemşireden duymak lazım.

boyle bi sacmalik olamaz.

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    wh0 bunu yazdı
    italyan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Yalnız Korona o kadar ölümcül değil. Korona'dan ölenler genelde tansiyon ve kalp rahatsızlığı olan kişiler. O yüzden ihtiyarlara sokağa çıkma yasağı vs geldi. Gençler grip gibi ayakta bile atlatıyor Korona'yı.

Hatta hiç bir belirti göstermeden burnu bile akmadan atlatanlar bile var.

Hiçbir doktordan duymamış olmama rağmen fısıltı gazetesi yollu duyduğum şöyle bir olay var , alakalı alakasız sebeplerden ölenler için bile ölüm sebebi olarak korona yazıyorlarmış... Süreci bilmiyorum , belki saçma belki olabilir...  Sürecin içinden bi doktordan veya hemşireden duymak lazım.

boyle bi sacmalik olamaz.

Aynen memlekette herşey dört dörtlük...
    Rüşvet verip , nüfusunu kullanarak ölüm sebebini korona yerine başka birşey yazdıramazsın...
    Devlet ek destek veriyor , ondan yararlanalım diyerek önüne geleni korona şüphesiyle özel hastanende yatıramazsın , hastayı yanıltamazsın , alakalı alakasız testler yapamazsın , ölenler ile ilgilide bir para varsa her önüne gelenin ölüm sebebine korona yazamazsın.... 

Yani işi kılıfına uyduramazsın. Çünkü türkiyede hiç kimse rüşvet yemez , kul hakkı yemez , devleti kandırıp cebini doldurmaya çalışmaz. Sisteme uygunsuz hareket eden bir tane memur bir tane işletme gösteremezsin bu ülkede. Herkes halkı ve halk sağlığını düşünür , önemser.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 3235 Toplam Mesaj: 25
sorular korona komplo teorileri