Korsan Yazılımlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

korsan kullanmak ayrıcalıktır

ftw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    pezevenk bunu yazdı:

korsan kullanmak ayrıcalıktır

+1

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    genclix
    genclix's avatar
    Erkek

bilkent'te okuduğuna göre bi kaç kişinin senin programlarının korsanını kullanması seni sarsmaz ya!

bizim gibi akşam ne yiycem diye değil kimi skcem diye düşünüyosundur şimdi sen.

[üzgünüm bilg. müh. okuyorum desen saygı duyardım, ama bilkent demen biraz şekil yapmaya kaçmış bence.]

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bilkent üniversitesinde hangi kampüstesin sen yok şimdi diyebilirsin sanane:)150mbps WAVAWWW çıkış olduğunu söyledi bilkente bir arkadaş saldırı falan olursa yardımcı olursun zaten sen bana şimdi ordan ping atsan benim makina kitlenir:)

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

ben bil müh de okuyom ilerde olurda program yazarız bol işe yarayanından

crack ini yapan yada korsanını alan olursa taaa mına koyim. haberiniz olsun da.

ftw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Vatana millete hayırlı iş yapın kardeşim ,free  çalışın zaten sen mezun olduktan sonra program yazayım satayım olayına girme gir bir şirkete şirket zarar etsin:)
    Bak holy dayıya adam yazmış babalar gibi 1 kuruş para talep ettimi:)

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    pezevenk bunu yazdı:

crack ini yapan yada korsanını alan ************************ haberiniz olsun da.

ya buraları okuyamıorum ben okuyabilen varmı??

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zep_lin
    Zep_lin's avatar
    Erkek

chronic bunu yazdı:

5 - Gelecek ile ilgili kaygıların olsun ve kenara her ay bir miktar para at.(gerçi ben koyamıyorum ama sana bilgi üniversitesinde nasıl yapılacağı öğretilmiştir 200-300 milyon at mesela)

Cevabı : Ben bilkentteyim bilgide diil..

genclix bunu yazdı:

bilkent'te okuduğuna göre bi kaç kişinin senin programlarının korsanını kullanması seni sarsmaz ya!

bizim gibi akşam ne yiycem diye değil kimi skcem diye düşünüyosundur şimdi sen.

[üzgünüm bilg. müh. okuyorum desen saygı duyardım, ama bilkent demen biraz şekil yapmaya kaçmış bence.]

Cevabı : Kusura bakma ama ben zengin diilimi (tikky hiç değilim) burslu okuyom....

Benim Diyeceğim : Korsan kullanmak emeğe saygısızlık, kul hakkı yeme ve daha bin türlü iğrençliktir. Hem para yok falan demeyin o yazılımları size satmaya zorlyoan yok yani para yoksa almayın yok niye pahalı demeyin adamlar zorla satmıyo.....

Gökler Yerler Bir Olmuş, Sonsuz Sıfırdan Fazlaymış.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Zep_lin yazmissin adamlar zorla satmiyor diye evet adamlar zorla satmiyorlar windows u office i veya veya isinize ne kadar yarayan program varsa.

zorla satmiyorlar diye kullanmamak zorunda miyiz ? kullanmak zorundaysak para vermek zorundamiyiz ? gittin bi bilgisayar aldin paran yok ve cok namuslu durust birisin ne yapacaksin  linux den anlamiyorsun o pc ile dos dan baska yukleyecegin yapabilecegin birsey varmi ?

ogrencisin evinde pc var, kim windows xp icin 150$ i office icin 400$ i verir ki ? senin evinde kullandigin yazilimlar lisanli mi ? veya okulunda kullandigin programlarin lisansi varmi saniyorsun ? bunu microsoft da biliyor ama ev kullanicilari icin birsey yapmiyorlar. cunki biliyorlar alim gucunun cok iyi olmadigini...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 3075 Toplam Mesaj: 20