Koşulsuz Araç Kiralama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

europcar'dan ehliyet tutan biriyle aracı kiralarken ücretsiz ek sürücü olarak kendini tanıtıyorsun kaza vs olursa sıkıntı olmuyor. tecrübeyle sabittir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

europcar'dan ehliyet tutan biriyle aracı kiralarken ücretsiz ek sürücü olarak kendini tanıtıyorsun kaza vs olursa sıkıntı olmuyor. tecrübeyle sabittir.

Ben de bunu diyecektim hocam. Avisten europcardan vs normal ehliyeti ve yaşı uygun olan biriyle kiralayıp, ek genç sürücü olarak 40-50liraya kendini tanitmanla sorun kalmayacaktır.

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    dbcooper bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Ben de bunu diyecektim hocam. Avisten europcardan vs normal ehliyeti ve yaşı uygun olan biriyle kiralayıp, ek genç sürücü olarak 40-50liraya kendini tanitmanla sorun kalmayacaktır.

Fakat yaş ehliyet yılı aynı kalıyor diye biliyorum, öylemi acaba ?

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Hiç kurumsal bi firmadan araç kiralamadım. Kiraladığım araçlarda da ruhsat şahıs üzerine mi değil mi kasko vs poliçeleri tam mı neleri kapsıyor diye detaylıca baktım. Şu ana dek hiç başım ağrımadı. 

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Budget firmasının genç sürücü özelliği var hocam 3 güne ekstra 65 TL alıyor. Ona bak derim 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
Toplam Hit: 2165 Toplam Mesaj: 16
kiralık kiralama arackirala