folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Köyde İnternet Tavsiyesi

Köyde İnternet Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

8GB mobil internet yetmemektedir, günlük islerimi hallettiğim halde mail,haber vs gibi yinede yetmiyor buradan bi Telekom çalışanına sordum ama PM cevap vermedi bende başkalarının işine de yarar diye konu acayim dedim.

1Mbps de olsa yeter aslında dosya indirme gibi bi işim yok, internete bağlantı yöntemi önemli değil mobil olur, Telekom olur, başka bi yöntem varsa sizinde böyle zamanlarda kullandığınız yada bildiğiniz bi yöntem yazın lütfen.

birde taahhütsüz olması önemli çünkü her zaman kalmiyorum köyde turk.net var ama oda 60TL onuda en fazla 1Mbps verecekleri için çok para maalesef, mobil internetin sınırsız olan paketlerini alıyorum ama onlarda kota bitince 96Kb ye düşünce insanın pcyi acası gelmiyor onu 1Mbps yapsalar aslında çok iyi olacak ama şuan onu yapan hiç bir mobil şirket yok maalesef, 

uzun lafın kısası bana en az 1Mbps taahhütsüz günlük işlerimi halledebileceğim ucuz olan bi net lazım,

şimdiden teşekkürler yorumlarınız için.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Hocam şu aralar bende araştırdım taahhütsüz için bayağı. İki firma var Turk.net D-Smart.

D-Smart iyice abartmış taahhütsüzler oldukça pahalı. Tek ihtimal Turk.net'e kalıyorsun gibi bir şey.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ben . 3 aylık yazlık internet aldım ttnet. 194 tl

Allah 1001 türlü belalarını versin . 1 haftadır hattı onaylayamadılar . hat günde 100 defa kopuyor. verdiğim vereceğim her kuruş haram zıkkım olsun. 

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

@samaccc

3 aylık için bana çok pahalı gelir maalesef ve size zaten hiç baglatilamamis sorunsuz birşeyleri yokki 

@rajooonn

turk.net benim için şuan çok pahalı 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek

bulunduğunuz bölgede hotspot işi yada kablosuz iss işi varsa ayda 30-40 tlye 4 mb/s internet alabilirsiniz araştırın yada bana özelden pm atın bildiğim varsa size söylerim

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    lanetlicocuk bunu yazdı

bulunduğunuz bölgede hotspot işi yada kablosuz iss işi varsa ayda 30-40 tlye 4 mb/s internet alabilirsiniz araştırın yada bana özelden pm atın bildiğim varsa size söylerim

murid imizin yardımı ile http://www.yakanet.net/ şirketine ulaştım ordu merkezde şubeleri var ama ben ilçede oldugum için burada istasyonları yok o yüzden maalesef hala arayış içerisindeyim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şuanda kullandığın interneti geçici olarak köydeki eve nakil ettirme gibi bir şey olmuyor mu hocam ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    Bizim köyde evimiz var tv internette var psikolojik olarak kendimi kötü hissediyorum köye gidip 1 ay yalnız kafamı dinlesem iyi gelir mi biri beni öldürecek hisslne kapıldım

www.tekno50.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı
    Bizim köyde evimiz var tv internette var psikolojik olarak kendimi kötü hissediyorum köye gidip 1 ay yalnız kafamı dinlesem iyi gelir mi biri beni öldürecek hisslne kapıldım

Bu nasıl bir cümle böyle.

"biri beni öldürecek hisslne kapıldım"

seni birisi niye öldürecek?

birisi seni niye öldürecek?

seni niye birisi öldürecek?

DrKill tarafından 10/Haz/16 05:58 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Şuanda kullandığın interneti geçici olarak köydeki eve nakil ettirme gibi bir şey olmuyor mu hocam ?

maalesef şuan bi sabit internet aboneligim yok.

Toplam Hit: 2181 Toplam Mesaj: 10
internet mobil iss köy