folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder KPSS 2008 - Görsel Eğitim Seti

KPSS 2008 - Görsel Eğitim Seti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Kpss Eğitim Programı 174 MB
    Kpss’ye hazırlanmaya başlayacaklar için süper bi kaynak.Marmara yazılımın hazırlamış olduğu bütün konuları ihtiva eden bi program, programda denemeler ve geçmiş yıllarda çıkan sorularda var.

Kpss Eğitim Programı 174 MB

Kpss’ye hazırlanmaya başlayacaklar için süper bi kaynak.Marmara yazılımın hazırlamış olduğu bütün konuları ihtiva eden bi program, programda denemeler ve geçmiş yıllarda çıkan sorularda var.

http://rapidshare.com/files/129475920/KPSS_2008_Gorsel_Egitim_Programi.rar

------------

alıntı 

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Teşekkürler Ertan.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek
    sanırım sesli ders değil-olsa zaten 178 mb olmazdı - ..güzel bi şeye benziyor sağolasın indirelim bakalım.

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Tahribat da verildi bu ben indirdim ordan biliyorum by gizemli verdi html site formatında hazırlanmış bir set ama çok eski yer kaplayan resimler tavsiye etmem indirmenizi bi boka yaramaz

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------
    Tahribat da verildi bu ben indirdim ordan biliyorum by gizemli verdi html site formatında hazırlanmış bir set ama çok eski yer kaplayan resimler tavsiye etmem indirmenizi bi boka yaramaz
    bu mesaj beni etkiledi modeme boşuna parmak bastım :| indirmeye başlamıştık ki "iptal" ettim 8-|

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bigwave bunu yazdı:
    DJ_Alper bunu yazdı:
    bu mesaj beni etkiledi modeme boşuna parmak bastım :| indirmeye başlamıştık ki "iptal" ettim 8-|

konu anlatımlarının hepsi resim tarayıcıdan geçmiş paso :) ayrıca DGS den bahsediyor 2004 de çıkan konular felan var ozamandan bu zamana müfredat değişti :) Bu sene dershaneye gittim kpss için ondan diyorum bi boka yaramaz diye dayı :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

konu anlatımlarının hepsi resim tarayıcıdan geçmiş paso :) ayrıca DGS den bahsediyor 2004 de çıkan konular felan var ozamandan bu zamana müfredat değişti :) Bu sene dershaneye gittim kpss için ondan diyorum bi boka yaramaz diye dayı :)

bende öss den dibe vurdum kpss ye girecekmiş gibi bi hava yok ders çalıştığın bi kaynak falan var mı bizim arkadaşlar yargı yayınlarının kitaplarını almışlar iş görür mü alsak acaba kpss için dershaneye de gitmeyecem pfff daha en başında sıkıldım şu sınav mevzularından  :|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    teşekkürler hocam
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    çok da deişmemiştir yaw indirip bi bakalım eyw. ertan hoca :)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    ertan hojamdan yararlı bir paylaşım daha eywallah hojam :) özeliikle kpss nin yaklaştığı bu zamanlarda kalem kitapla ders çalışmaya bir türlü alışmamış dijitalik nesil için çok yararlı olacağına inanıyorum.. Bu arada tek link görünce görüntü neyim dandiktir dedim ama rapidin upload miktarını 200Mb'ye çıkarmış olmasıda çok iyi olmuş ;) eve gideyim indirecem maksat arşiv olsun :))

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 1827 Toplam Mesaj: 10