folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Kpss Kaynaklar Arıyorum

Kpss Kaynaklar Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

kpss onlısans ıcın elınızde pegem , ihtiyac akademı, yargı, dinamık hafıza  ve benım hocam gıbı yayınlara aıt konu anlatım , soru bankası  pdflerı var mı acaba telıf haklarını ıhlal etmeden  paylasırsanız cok ama cok memnun olurum 

bırde bu kıtabın pdf varsa harıka olur https://www.kitapsec.com/Products/2018-KPSS-ALES-DGS-YKS-Paragraf-Soru-Kitabi-Yargi-Yayinlari-211842.html?gclid=EAIaIQobChMI-LGv6pSg3QIVxrTtCh0YkQ70EAQYASABEgIXg_D_BwE

teşekkur ederım 

yarasaadam tarafından 04/Eyl/18 04:10 tarihinde düzenlenmiştir

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek
    yarasaadam bunu yazdı

kpss onlısans ıcın elınızde pegem , ihtiyac akademı, yargı, dinamık hafıza  ve benım hocam gıbı yayınlara aıt konu anlatım , soru bankası  pdflerı var mı acaba telıf haklarını ıhlal etmeden  paylasırsanız cok ama cok memnun olurum 

bırde bu kıtabın pdf varsa harıka olur https://www.kitapsec.com/Products/2018-KPSS-ALES-DGS-YKS-Paragraf-Soru-Kitabi-Yargi-Yayinlari-211842.html?gclid=EAIaIQobChMI-LGv6pSg3QIVxrTtCh0YkQ70EAQYASABEgIXg_D_BwE

teşekkur ederım 

gececiler için  baştan sarsın belki bir yardım eli uzatan çıkar müride...

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Sabahçılar için up olsun

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Matematik icin sifir olanlara ant. Matematik cok iyi geliyor belli bi seviyede olanlar icin de yine birey in dereceli kitaplaro var bayagi iyidir. Soru bankalaro is goruyo bayagi. 

ihtiyac akademi sıhhiye subesinde idim 2016 da amk daha dersler tamamlanmadsn dersaneyi malumlardan dolayi muhurlediler. Parayi da pesin verdiydik gitti hiagmina. Bu ulkede egitim anlayisi zerre kadar yok. 

ben biraktim calismayi . Kpss deki siralamam (genel 50K ) bolum siralamasi cok daha iyi. Kac bin kisiyi ciksrdilar yerlerine kpss den deil kafalarina gore aldilar hala da aliyolar. Analari.... 

neyse... Umarim istedigin gibi olur

imla icin sorry mobilim.

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

kardeşim eski yıllar olurmu?  

2013 14 15 filan?

bu 3 ünden biri olabilir bende?

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

konular degısmıyor sadece guncellenıyor neden olmasın 

yarasaadam tarafından 08/Eyl/18 03:57 tarihinde düzenlenmiştir

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

kpss konusjnda elınde kullanmadıgı kıtap vıdeo egıtım setı olan varsa benımle de paylasırsa harıka olur teşekkur ederım 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    yarasaadam bunu yazdı

kpss konusjnda elınde kullanmadıgı kıtap vıdeo egıtım setı olan varsa benımle de paylasırsa harıka olur teşekkur ederım 

Tarih için Ramazan Yetkin in videoları var youtube da bayağı methediliyordu ankarrada. 

next next next install
Toplam Hit: 1405 Toplam Mesaj: 9
kpss 2018