Kpss-Lisans Başvuruları Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

Başvurular bugün itibari ile başladı. Parayı yatırmak için 22 mayıs son gün. Girecekler için sınav ücretide 60 TL. (GY-GK). Ösym den Parayı yatırmadan önce kayıt yapmayı unutmayın. Kolay gele. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nsy
    nsy's avatar
    Dişi

Yine yeniden başvurumuzu yapalım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek

Konusu acılmışken bir soru sorabilirmiyim..Ben 2017 Lisans KPSS den 77 aldım diyelim,bu senede girdim 59 aldım diyelim sınav sonuçları açıklandı falan işe alım var kpss puanı ile ben şimdi istesem 2017 de aldığım 77 puanı kullanabilirmiyim yoksa 2018 de sınava girdim diye illa 2018 puanını mı kullanmak gerekiyor.Sosyoloji mezunuyum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    samast bunu yazdı

Konusu acılmışken bir soru sorabilirmiyim..Ben 2017 Lisans KPSS den 77 aldım diyelim,bu senede girdim 59 aldım diyelim sınav sonuçları açıklandı falan işe alım var kpss puanı ile ben şimdi istesem 2017 de aldığım 77 puanı kullanabilirmiyim yoksa 2018 de sınava girdim diye illa 2018 puanını mı kullanmak gerekiyor.Sosyoloji mezunuyum.

yanlış olabilir.  ilanlar söyle açılıyor 2018 kpss kuapnı 50 ve üzeri olan . diye 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

fotoğraf güncellemesi yapın diyor okula gidip başvuracağım :/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

fotoğraf güncellemesi yapın diyor okula gidip başvuracağım :/

Evet kısacası 5 tl bayılacaksın diyor kaçış yok. Sınavdan Kene gibi sömürdükleri yetmiyormuş gibi bide fotoğraf çekti parası alıyorlar mk

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

Hiç bir kurumda alım yok amk neyin sınavını yapacaklarsa artık

İts My Life. NOW or NEVER
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carizart
    carizart's avatar
    Erkek

2017 kpss ne güzel puanımı aldım bu sene mülakata girdim ille 2018 kpss kayıt yaptırıp bizden o parayı alacaklar sanırım ondan sonra öğretmenlik mülakat puanlarını açıklayacaklar.,
    Bu durumda olan başka mürid varmı varsa öğretmenlik mülakat puanları seçim sonrasına mı açıklanıcak diyorlar doğru mu?
    Birde mülakat puanlaması nasıl olacak gecen seneki gibi uçuk puan farkları olacak mı bilgisi olan var mı etradında tanıdığı falan varsa mülakat komisyonunda bizide bilgilendirirlerse sevaba girmiş olurlar valla

Toplam Hit: 1198 Toplam Mesaj: 8
lisans kpss