KPSS Önlisans/Lisans Adayları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

aradaşlar merak ettiğim birşey var ve kılavuzlarda aramktan sıkıldım.

hem 2 yıllık MYO'dan hem 4 yıllık fakülteden mezun olan bir vatandaş, KPSS önlisans sınavına giremiyor diye biliyorum. çok mantıksız geldiği için irdelemek istiyorum. konuyla ilgili bilgisi olanlardan, paylaşmalarını rica ediyorum. şimdiden teşekkürler.

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

aktif konularda neden görünmüyor konu :|

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

aktif konularda görünüyor fakat anasayfada görünmüyor. alınan sıkıyönetim kararı gereği belli yerdeki başlıklar anasayfada görünüyor.

soruna gelince:

mesela lisedende mezun olduk, 2 yıllık bitirdik, ve 4 yıllık bitirdik.

şimdi lise mezununun yapacağı iş ayrı, 2 yıllık mezununun ayrı, 4 yıllığınki ayrı.

ozaman bende 2 yıllık mezunu olarak lise kategorisinden gireyim. full çekerim allahıma :)

herzaman son diploma bi önckini öldürüyo diye biliyorum. 2 yıllık ayrı okul-ayr bölüm, 4 yıllık ayrı okul ayrı bölüm olsada sonuç değişmiyo.

bi ara bende neden lise mezunu kategorisinde giremiyorum diye hayıflanmıştımda :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

onca emek verip alınan diplomanın, insaın başına bela olması ne garip..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yoo kim giremiyo diyo girersin hocam

ama atamadan sonra otomatik iptal olur ataman 2 yıl önce 2 bin kişinin böyle iptal etmişlerdi :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mith
    mith's avatar
    Erkek

fakülte mezunuysan önlisanstan memur olamazsın hocam lisans mezunlarıyla girceksin

Prozac Fan
Toplam Hit: 939 Toplam Mesaj: 6