folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Kpssp93 Puan Hesaplama Da Diploma Notu Etkisi Varmı?

Kpssp93 Puan Hesaplama Da Diploma Notu Etkisi Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muritcan
    Muritcan's avatar
    Erkek

evet hocam doğru kurum sınavlarına girmek için uğraşıyorum :| .. bilgileriniz için teşekkür ederim hacım.. yeteneğim ise klavye bu arada arkadaşlar.. gerçi buradaki herkes genelde klavye manyağıdır biliyorum :) 3 dk'da 90 kelime girmezsen eleniyorsun ben 140-145 kelime falan girdiğim oluyor... katiplik için..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    Muritcan bunu yazdı

evet hocam doğru kurum sınavlarına girmek için uğraşıyorum :| .. bilgileriniz için teşekkür ederim hacım.. yeteneğim ise klavye bu arada arkadaşlar.. gerçi buradaki herkes genelde klavye manyağıdır biliyorum :) 3 dk'da 90 kelime girmezsen eleniyorsun ben 140-145 kelime falan girdiğim oluyor... katiplik için..

yargıtay danıstay olursa katiplik süper meslek..ama adliyelerdeki katiplik amelilikten baska bir sey değil yoğun mahkemelerdeki.. kendi mesleğinden de basvur tercihler geldiği zaman. bol şans şimdiden.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

hacı hoca tayfası olsan 70 e de gerek yok.

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    jawsap67 bunu yazdı

hacı hoca tayfası olsan 70 e de gerek yok.

yok hacı o kadar da değil. kurum atamalarında puan şartı varsa istersen bakan olsun yine yerleştiremez. adamlar boşuna mı diyor 70 al yanıma gel diye.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    Muritcan bunu yazdı

Yargıtay ve Danıştay'a gireceksen geçti, hatta birinin mülakatına dün girdim, biride yarın.

Adliyeninki için uğraşıyorsan Şubat'ta. İnş. 70'e tamamlarsın.

@japsaw67

Hacıda olsan hocada olsan 70 isteniyor.

Pc-ErrOr tarafından 22/Oca/13 22:12 tarihinde düzenlenmiştir

Dalgasız denizde herkes kaptan.
Toplam Hit: 3976 Toplam Mesaj: 16