folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Kpssstore.Com Güvenilir Mi?

Kpssstore.Com Güvenilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Daha önce bu siteden alışveriş yapan müritler ya da site hakkında analiz yapabilecek mürit varsa görüşlerini bekliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

1 yil önce acilmis hocam, hakkinda sikayet yok. 3-5 lira ucuza alacagim diye risk almaya degmez. Univ okurken bir firmada iyi indirimler vardi, aptal gibi baya bir toplu siparis vermistik. Kitaplarin yarisi gelmedi, stokta yokmus, en son ne parayi gönderdiler ne kitapari :) siteyi hatirlamiyorum ama kitaplar acil lazimsa böyle riskli islere girmemek lazim.. Hakkinda internette bir haber falan da görmedim..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

hocam bilindik yerlerden alın başınız ağrımasın moraliniz bozulmasın . Bozuk moralle ders de çalışılmaz.. Bir de konuyu baltalamak gibi olmasın da hocalar bana ders çalışmak için ne önerirsiniz. Matematikten max5-6 net yapabiliyorum (dandik soruları çözebiliyorum sadece) Tarih coğrafya nispeten iyi ama matematik kötü baya. Hali hazırda çalışıyorum sabah 8 akşam 18:30

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

hocam bilindik yerlerden alın başınız ağrımasın moraliniz bozulmasın . Bozuk moralle ders de çalışılmaz.. Bir de konuyu baltalamak gibi olmasın da hocalar bana ders çalışmak için ne önerirsiniz. Matematikten max5-6 net yapabiliyorum (dandik soruları çözebiliyorum sadece) Tarih coğrafya nispeten iyi ama matematik kötü baya. Hali hazırda çalışıyorum sabah 8 akşam 18:30

Neye yönelik hocam. Mat1 filan mı?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    kerot bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Mat 1 sorunu benimde var ne onerirsinjz

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    kerot bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Mat 1 sorunu benimde var ne onerirsinjz

Al bi tane antremanlarla matematik 1 sikilmadan hepsini coz.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek

@ilteris @sunyy2003 hocalarım size cevaben bir konu açtım. Son konuma bakın lütfen.

Toplam Hit: 2374 Toplam Mesaj: 7
site guvenilir mi kpssstore