folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kreatin Güç Artışına Neden Oluyormu Gerçekten

Kreatin Güç Artışına Neden Oluyormu Gerçekten

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek

yüklemeye gerek yok, günlük 1 çay kaşığı kadar içebilirsin. belli bi düzeyde kuvvet artışı sağlar ama kreatin hakkında çok fazla araştırma var yan etkilerine dair.. bazı araştırmalar yan etkisi yok bzıları ise ciddiderecede böbrek ve karaciğer üzerinne yük bindiğini gösteriyor. bol su ile tüketmelisin ki, zaten kreatin de sus topluyor vücutta. bi süre sonra onlar da gidiyor. spor haricinde kullanmanı  tavsiye etmem

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

hapa çöpe gerek yok, greyfurt suyu iç bulamazsan portakal suyu. Sütten de uzak dur yeter

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Kreatin genelde kırmızı et türevlerinden vücuda normalde aldığımız bir şey zaten. Şimdi sen ağırlık kaldırırken kas hücrelerinde ATP bir fosfat ayrılmasıyla ADP'ye dönüşüyor ve enerji açığa çıkıyor. Kaslardaki ATP tükenince yoruluyorsunuz hareketi daha fazla yapamıyorsunuz ve bir süre dinlenip oksijenli solunumla ATP sentezliyorsunuz. Peki kreatin ne işe yarıyor? Bu adam ekseriyele kas hücrelerine gidip orada ATP'den ayrılar fosfatı bağlayarak kreatin monofosfat şeklinde depolanıyor. Kastaki tüm ATP tükendiğinde kreatin kendi fosfatını bırakarak hücrelerdeki bir kısım ADP'nin tekrar ATP'ye dönüşmesini sağlıyor. Tabi bu kompleks biyokimyasal reaksiyonların basitleştirilmiş bir hali. Kreatin size bir anda 20 kilo artış vermez. Hani o çıkaramadığınız son tekrar var ya, işte onu çıkartır.

krypt tarafından 13/May/16 09:38 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

başkan ekstra terlersin ama haberin olsun. 2 kere 45 gün kullandım 45/15 dinlenme tavsiye ediliyor, ekstra olumlu güç vermede bizzat yaşadım yani.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

weider pure creatin kullanıyorum.. etkisi gerçekten var yani plasabo değil gerçekten atp salımını kayda değer düzeyde arttırıyor.. şayet alırsan weider monohydrate creatine pure al..

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çok teşekkürler arkadaşlar :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaslar kreatiden vazgectim

Yukarıdaki dedigim olay icin gainer alayim diyorum zaten suan kg aliyorum ben gaineride sporcular gibi deilde 5 diosa 2 şeklinde farkli bi sekilde kullansam yararmi ise acil cvp lazim simdi alcam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Gelişim bozukluğum vardı eskiden. Bende doktora gitmiştim. 2 yıla yakın Sustanon kullandım. Özellikle testosteron eksikliği vardı bünyede. Neyse; ayda 1 ampül kas içine yapıyorlardı. İlk 6 ayda 10 kg aldım, ilk yıl sonunda boyum 3 cm uzamış ve toplamda 14 kg almıştım. 

Sustanon kullanırken ağırlık kaldırdım, güreş tuttum vs vs vs

Son 3 yıldır ilaç almıyorum. Sustanon'un yan etkisi olarak vücudum acayip su tuttu ve yağlanmaya başladım. 

25 Mayıs'ta bi ameliyatım var, sonrasında tekrar ilaç kullanmaya başlayacağım. Doktorum su atmam, kasların sıkılaşması ve yağ dokusunun daha hızlı erimesi için stanozolol içeren Winstrol benzeri ilaçlar verecek. 

Velhasıl söylemek istediğim şey şu; kafana göre ilaç alma; bu ek besin bile olsa. Creatin yerine protein tozu kullan. İhtiyacın olan enerjiyi doğal yollardan almaya çalış. 

İş çıkışında yorgun hissediyorsan protein tozundan bir ölçek ve 200 ml süt ile yada su ile karıştır, kullan. Kas definasyonunu hızlandırır ve diğer gün daha az yorulmuş olursun...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Rabinski bunu yazdı

Gelişim bozukluğum vardı eskiden. Bende doktora gitmiştim. 2 yıla yakın Sustanon kullandım. Özellikle testosteron eksikliği vardı bünyede. Neyse; ayda 1 ampül kas içine yapıyorlardı. İlk 6 ayda 10 kg aldım, ilk yıl sonunda boyum 3 cm uzamış ve toplamda 14 kg almıştım. 

Sustanon kullanırken ağırlık kaldırdım, güreş tuttum vs vs vs

Son 3 yıldır ilaç almıyorum. Sustanon'un yan etkisi olarak vücudum acayip su tuttu ve yağlanmaya başladım. 

25 Mayıs'ta bi ameliyatım var, sonrasında tekrar ilaç kullanmaya başlayacağım. Doktorum su atmam, kasların sıkılaşması ve yağ dokusunun daha hızlı erimesi için stanozolol içeren Winstrol benzeri ilaçlar verecek. 

Velhasıl söylemek istediğim şey şu; kafana göre ilaç alma; bu ek besin bile olsa. Creatin yerine protein tozu kullan. İhtiyacın olan enerjiyi doğal yollardan almaya çalış. 

İş çıkışında yorgun hissediyorsan protein tozundan bir ölçek ve 200 ml süt ile yada su ile karıştır, kullan. Kas definasyonunu hızlandırır ve diğer gün daha az yorulmuş olursun...

Sagol hocam

Toplam Hit: 3327 Toplam Mesaj: 30
yes