Kredi Çekmek İstiyorum ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

hacı umarım bulursun. acil birşeye benziyor fakat dedikleri gibi ben aylık 1500 lira gelirim vardı. kredi kartı borcum hiçbirşeyim yoktu. 

1 kere kart borcunu geciktirdim ona bile kıllık yaptılar vermediler. belgeleyebildiğim ve hatta maaş aldığım banka olduğu halde.

en iyisi sen en kısa sürede kredi kartına başvur öğrenci kartlarına 1 2 bankaya .

tefeci işine gelirsek aldığın adamlara dikkat et esnaf filan olursa kuyumcu gibi verirlerse şansını dene. ama sanmam ustune bırsey yok vermezler.

En iyisi kredi kartı.

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Lan millet dostuna arkadaşına vermiyor lise öğrencisine hangi tefeci verecek?

geri ödemezse nolacak, öğrencide ne mal ne mülk ne araba vardır karşılık göstercek, mahkemeyle de uğraşılmaz 1000 tl için.

sen bi kıyak yap arkadaşa şeyhim :)

adam belli ki zor durumda

şeyhler bugünler için var abi )))))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ne0n12
    ne0n12's avatar
    Erkek

Çok teşekkürler Finansbank 'a gidicem yarın ayrıca çevremden kimseden borç isteyemem şeyhimizde olsa insanın elinde ödeme belgesi olmadan borç ödemiyor onu biliyorum ... :(

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

lan şurda bi örgütlenilip müritler için para havuzu oluşturulsa 5-10 aidat gibi birşey toplansa böyle zor durumda olan arkadaşlara yardımda bulunulurda ama işte amme hizmetinde böyle şeyler olmuo (:

Toplam Hit: 1896 Toplam Mesaj: 15