folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kredi Kartı Ekstre: BRIGHTSTAR TELEKOM?

Kredi Kartı Ekstre: BRIGHTSTAR TELEKOM?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    4Senarist bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı
    4Senarist bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

şimdi kredi kartlarında şöyle bir durum var hocam. 1000 liralık bir şey aldın ve 10 taksit yaptın diyelim. Ve senin kredi kartı limitin 3000 lira. Bu alış sonrası kartındaki limitten 1000 lira düşer  ve bu 10 ay boyunca böyle olur. Yani senin 10 ay boyunca kartından 1000 tl limit eksilmiş görünür. Fakat sen her ay 100 lira kredi kartı borcu ödersin.

ben öyle olduğunu bilmiyordum ve 1000 ödeyip o bakiyeyi kapattım şimdi yazan 158 lira ne oluyor? paramı ekliyo acaba?

abi büyük ihtimal ile sen 1000 lira ödediğinde yalnızca taksit miktarı düşülüp geri kalan para + olarak bir yerde depolanmıştır. Her ay ekstrende görünür o miktar ama sen para ödemezsin.

Aslında sana en sağlıklı cevabı müşteri hizmetleri verecektir. Bankanın müşteri hizmetlerini arayarak bu durumu danışabilirsin bir.

eyv sağolun hepiniz.

zaten banka sana taksit yapar iş yeri değil. iş yeri tüm limiti alır. bankayla senin arandadır.

1000 tl limitin var 800 tl alışveriş yaptın 10 taksitli olarak. 800 tl limitinden düşer. bankaya sen 800 tl lik borcuna karşılık her ay 80 tl ödersin. ödedikçe limitin açılır. ister internetten al ister normal pos alışverişi olsun. sistem bu şekilde işler hocam.

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
Toplam Hit: 2906 Toplam Mesaj: 12